ул. Задубривська, 1, Верхние Шеровцы

Индекс: 59452

Адрес: ул. Задубривська, 1

Населенный пункт: Верхние Шеровцы

Телефон: 0373729322

Время работы:

  • понедельник-пятница: 8:00 - 13:50 (Перерыв: 12:00 - 12:15)

Внимание! Рекомендуем уточнить график работы отделения по телефону.Написать отзыв

Не публикуется на сайте

Отзывы [1]

Andrew
12.07.2017 13:03

Робота відділення просто жахлива, повний хаос. Працюють фактично до обідньої перерви (12:00-13:00), після обіду немає сенсу звертатись до цієї філії так як частіше всього буде закрито і на вході буде красуватись масивний замОк.Розпорядок робочого часу на дверях ні про що не говорить! Ще й до всього у відділенні немає ні робочого комп'ютера, ні нормального касового апарату (а-ля 80-ті рр.)
Часто хамлять і УНИКАЮТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, до прикладу:
Прийшовши до відділення для того щоби написати заяву на повернення посилки відправнику (тобто мені) та звязатись по служб. телефону з відділенням отримувача (щоби посилку не забрали завчасно, так як недобросовісний отримувач не оплатив товар) - мені порекомендували звернутись до центрального головного відділення в м. Чернівці (вул. Гагаріна), там я зміг вирішити цю проблему. Подібних прикладів можу привести дуже багато (про це можна книгу писати), і більше того впевнений що таких випадків безвідповідної роботи дуже багато...(можете ознайомитись із відгуками багатьох відділень).
У цьому відділенні також торгують НЕЯКІСНОЮ побутовою хімією (наче на ринку) та пропонують пенсіонерам при отриманні пенсії.
Я вважаю що така робота "СЛАВНОЗВІСНОЇ" держ. служби "УкрПошта" - НЕ ДОПУСТИМА!!!
Такого хаосу, безвідповідальності, хамства (в окремих випадках) та свавілля я не бачив ні в центральних відділеннях. а ні тим-паче за кордоном.
Це просто жах і я вважаю що багато мешканців цього села зі мною згодяться.
КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ СПІВПРАЦЮВАТИ З УКРПОШТОЮ! (в такому вигляді), Їм потрібні РАДИКАЛЬНІ ЗМІНИ відносно роботи всіх відділень, а також навчити свій персонал ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ та ВВІЧЛИВОСТІ!!!

Ответить  ·  0