пл. Свободы, 8, Поле

Индекс: 81700

Адрес: пл. Свободы, 8

Населенный пункт: Поле

Телефон: (03239) 31-2-36

Время работы:

  • понедельник-пятница: 8:00 - 18:00
  • суббота: 8:00 - 16:00

Внимание! Рекомендуем уточнить график работы отделения по телефону.


QR-код

Почта с индексом 81700 Поле Контакты qr

Написать отзыв

Не публикуется на сайте

Отзывы [1]

Олена
24.01.2017 18:56

Працівниця Жидачівського поштового відділення, Михайлишин Мар"яна, опинившись тимчасово на посаді начальника поштового відділення у селі Бережниця, вирішила, що може дозволити собі хамське ставлення до клієнтів Укрпошти. У робочий час замкнула двері відділення, ігноруючи нашу присутність за цими дверима. О 14,30 відчинила і на наші запитання про те чи довго ще очікувати, відповіла, що чекати нас не змушує і ми можемо бути вільні. І це після того, як ми при температурі -9 простояли під вікном біля години часу.

Шановні працівники Укрпошти Жидачівського району, ми не ідіоти і знаємо про вашу невисоку платню, але і в нас вона теж не міністерська. Зі мною поруч була присутня жінка, чоловік якоі два роки у зоні АТО сапером відслужив. У мене питання до вас усіх: хіба ця людина заслужила очікувати на холоді, щоб вчасно оплатити за комунальні послуги, і почути байдужу і хамську відповідь в обличчя про те, що вона може бути вільна?

До речі, хочеться бачити табличку на робочому місці або бейджик на одязі вашого персоналу, бо Мар"яна Михайлишин не бажала повідомити нам своє ім"я, попутньо зауваживши, що звертати увагу на розклад роботи поштового відділення не варто.

Хотілось би отримати відповідь ще на таке запитання - то варто звертати увагу на розклад роботи чи не варто????

Ответить  ·  0