ул. Кривой Вал, 19, Луцк

Индекс: 43025

Адрес: ул. Кривой Вал, 19

Населенный пункт: Луцк

Телефон: 0332727166

Время работы:

  • понедельник-пятница: 8:00 - 19:30
  • суббота: 8:00 - 18:00
  • воскресенье: 8:00 - 15:00

Внимание! Рекомендуем уточнить график работы отделения по телефону.Написать отзыв

Не публикуется на сайте

Отзывы [5]

Татьяна Тешаева
08.05.2017 22:33

Шановне керівництво Укрпочти м. Луцька. Від імені громади жителів Теремно , звертається до Вас Тешаєва Тетяна Іванівна. Протягом 35 років моя родина користується послугами поштового відділення № 8 ( вул. Пісаревського, 22). За всі ці роки висловлюю тільки подяку усім працівникам відділення. Хоча клієнти відділення люди різного віку, різних поглядів, але у всіх думка одна: це дуже відповідальні, уважні до людей працівники. Терещук Неля Миколаївна нас обслуговує 16 років. На відділення завжди приємно заходити, бо тут тебе вона почує, завжди тобі допоможе, дасть пораду і скаже добре слово . Не тільки я одна, але всі інші теременці, бачимо як складно їй працювати останнім часом. На відділенні вона одна виконує всі операції. Спостерігаємо, що робота, яку вона виконує дуже відповідальна і потребує максимум уваги та сили. Повз відділення я ходжу на роботу та з роботи і бачу, що далеко за двадцяту вона ще на роботі, а раненько у 7.30 вона знову на роботі . Бачимо, що їй дуже важко справлятись з усіма справами, і не тому, що вона не працює, а тому що вона людина а не машина, крім того, просимо Вас зауважити, що вона ЖІНКА. Ми боїмося, що зовсім скоро вона покине цю роботу.
Шановні керівники, хочемо Вас запитати: чому не вирішується питання про заповнення вакансій у відділенні? І як що Вам все рівно, чи буде вона працювати, чи ні, то нам, клієнтам відділення, це далеко не так. Прислухайтесь голосу людей, не розкидайтесь працівниками, які чесно і відповідально виконують свою роботу.
З повагою до Вас від імені громади Тешаєва Т.І.

Ответить  ·  0
Наталія
14.04.2017 15:21

Відправляла посилку з Луцька в Кривий Ріг, відправили мені на домашню адресу назад. Заплатила за доставку, тепер що через неуважність особи, яка приймала посилку маю заплатити повторно? Коли кожен буде відповідати за свої помилки?

Ответить  ·  0
Оксана
07.04.2017 14:25

Відправляла посилку в Кувейт з відділення 17 , заплатила 600 грн. В Кувейті сказали ,що відправили її назад в Україну ,бо не вказано номер телефону адресата . Я повідомила про цю проблему працівників відділення. Мені пояснили, що можливо зробити досил, але мені доведеться писати якісь заяви. Посилка повернулась через місяць і два тижні , без вказаних причин з пошкодженою упаковкою. Працівники відділення всіляко намагались втюхати мені її назад, щоб я підписалась в отриманні. Багаторазово пояснювала їм, що я не намірена її забирати, вони мене ігнорували. Переконували, що за інструкцією я маю її забрати. Звісно, якби я підписалась в отриманні, за досил мені б довелося ще раз платити 600 грн. Коли я зірвалась на крик, сказали, що треба мені їхати в центральне відділення. В центральному відділенні за деякий час зі мною поспілкувалась заступник директора . Вона подзвонила на те саме віддідення і сказала зробити досил. Ніяких заяв я не писала. Просто потратила цінний час на непотрібні поїздки. Адже працівники відділення могли самі подзвонити до свого керівництва і отримати ту саму інструкцію. Для досила я знову прийшла на відділення 17 ,щоб перепакувати посилку. Мені ще раз спробували її вручити, щоб я підписалась в отриманні. На запитання, чому вони самі не запитали керівництво по телефону ,а я мусила їхати ,відповіли :" Це наше керівництво ,воно вирішує ."Коли почала перекладати речі, які були порозкидані в пом' ятій коробці , вийняті з пакетиків, побачила ,що засіб для вмивання з поломаним дозатором, а один з консилерів ціною 50 грн взагалі пропав. Дивним чудом, на посилці був штамп " почта россии москва ", адже москва знаходиться в протилежному боці від Перської затоки. Звісно, речі з посилки будуть пропадати, адже для деклараціі заготовлений такий маленький папірчик, на якому неможливо втиснути більш як чотири найменування дрібним шрифтом. Можливо кляті москалі вкрали цю дрібничку і попсували упаковку. Але прикро те, як наші українські працівники пошти намагались з мене зробити дурня ,замість того, щоб робити свою роботу.

Ответить  ·  0
Оксана
22.05.2016 16:34

відправляла листи коханому в армію, ніразу не дійшли до місця призначення

Ответить  ·  1
Ангелина
21.10.2014 20:48

На сайті пише, що ви працюєте до 19.30, а я прийшла о 18.58 було закрито????????Чому???

Ответить  ·  2