Автономна Республіка Крим

Дивіться також відділення Нової Пошти

Є

Євпаторія Єлизаветове Єрмакове

І

Іванівка Ізобільне Ізумрудне Ізюмівка Іллінка (Ільїнської) Іллічеве Істочне (Воїнської) Ішунь (Ішуньської)

А

Абрикосівка Абрикосове Аерофлотський Азовське Алупка Алушта Армянськ Ароматне

Б

Біла Скеля Білогірськ Бабенкове Багатівка Багате Багерове Батальне Бахчисарай Берегове Березівка Ближнє Ботанічне Братське (Братської)

В

Відважне Відрадне Віліне Вільне Вінницьке Василівка Вересаєве Верхоріччя Веселівка Веселе Виноградне Виноградове Вишенне Вишнівка (Вишнівської) Владиславівка Воїнка (Воїнська) Водопійне Войкове Воробйове Восточне Восход

Г

Гаспра Гвардійське Гвардійське (Гвардійської) Генеральське Геройське Глазівка Голованівка Голубинка Горностаївка Гресівський Гришине (Гришинської) Громове Грушівка Гурзуф

Д

Далеке Дачне Денисівка Джанкой Дмитрівка Дніпровка Добре Добрушине Долинне Донське Дрофине Дубки

Ж

Желябовка Жемчужина Журавки Журавлі Журавлівка

З

Завіт-Ленінський Завітне Залізничне Заозерне Запрудне Зарічне Зелена Нива (Вишнівської) Зелене Зеленогірське Земляничне Зернове Зибини Зимине Золоте Поле Зоркіне Зуя

К

Кіндратове Кіровське Кісточківка Калініне Калініне (Калінінської) Калинівка Каменоломня Кар'єрне Карпівка Кацівелі Каштанівка (Черновської) Каштани Каштанове Керч Клепиніне Климове Коктебель Колодязне Колоски Кольцове Кольчугине Комсомольське Кореїз Кормове (Кормовської) Котельникове Красна Поляна Красний Мак Красноармійське Красногвардійське Краснознам'янка Краснокам'янка Красноперекопськ Краснофлотське Красноярське Кремнівка Крестянівка (Крестянівскої) Кримка Кримська Роза Кримське Криничне Куйбишеве Кукушкіне Курортне Курське

Л

Лівадія Лікарственне Ліснівка Лісне Лічебне Леніне Ленінське Листвинне Литвиненкове Лобанове Лозове Ломоносове Луганське Лугове Лучисте Льговське

М

Міжводне Міжріччя Мічурінське Магазинка (Магазинська) Мазанка Маленьке Малий Маяк Малоріченське Мар'їне Мар'янівка Мартинівка Марфівка Масандра Маслове Медведівка Медведеве Мельничне Миколаївка Мирнівка Мирне Мирний Миролюбівка Митрофанівка Митяєве Михайлівка Молодіжне Молочне Морське Муромське Мускатне

Н

Нікіта Надежда Найдьонівка Насипне Наташине Научний Некрасове Некрасовка Нижньогірський Нижня Кутузовка Новий Світ Новоіванівка Новоіванівка (Магазинська) Новоандріївка Нововідрадне Новогригорівка Новоестонія Новожилівка Новокримське Новомиколаївка Новоозерне Новопавлівка (Новопавлівської) Новопокровка Новосільське Новоселівка Новоселівське Новостепове Новофедорівка

О

Октябр Октябрське Октябрське (Октябрьської) Окунівка Олексіївка (Олексіївської) Олександрівка Оленівка Олива Омелянівка Оползневе Оріхове Орджонікідзе Орлівка Орлівське (Орлівський) Останіне Островське (Островської) Охотникове Охотське

П

П'ятихатка П'ятихатка (Почотнинської) Піонерське Піщане Паркове Партеніт Партизани Партизанське Пахарівка Первомайське Первомайське (Первомайської) Перевалівка Перевальне Перекоп (Суворівський) Перове Петрівка Петрове Плодове Плотинне Побєдне Полтавка Почетне (Почотнинської) Поштове Правда (Правдинської) Прибережне Привітне Приморський Приозерне Просторне Прохладне Пруди Пушкіне Пшеничне

Р

Рівне Рівнопілля Рибаче Рисове (Совхозненської) Родникове Роздольне Ромашкине Рощине Русаківка Руч'ї

С

Сімеїз Сімферополь Сінокісне Садове Саки Санаторне Сари Баш (Сари башинської) Світле Семисотка Сизівка Синицине Скалисте Скворцове Славне Слов'янське Совєтський Совхозне (Совхозненський) Соколине Солоне Озеро Сонячна Долина Сонячногірське Стальне Старий Крим Стахановка (Стаханівської) Степне (Степновської) Стефанівка Стовпове Суворове (Суворівський) Суворовське Судак Сусаніне (Сусанівської)

Т

Тінисте Табачне Таврійське (Суворівський) Танкове Теплівка Токарєве Тополі Трудове Тургенєвка

У

Уварівка Уварове Углове Удачне Укромне Урожайне Утьос Уютне

Ф

Філатівка (Філатівський) Феодосія Форос Фрунзе Фрунзе (Гришинської)

Х

Холмівка

Ц

Цілинне Цвіточне

Ч

Чайкине Чапаєвка Челядінове Червоне Чернишове Чернове (Черновської) Чистеньке Чистопілля Чкалове Чорноземне Чорноморське Чорнопілля

Ш

Широке Шкільне Шовковичне Штормове Шубине

Щ

Щебетівка Щолкіне

Я

Якимівка Ялта Янтарне Ярке Ярке Поле Яснополянське