вул. Мартовича, 2, Львів

Назва: Відділення поштового зв'язку Львів 5 Поштамту-Центру поштового зв'язку Львівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта"

Індекс: 79005

Адреса: вул. Мартовича, 2

Населений пункт: Львів

Телефон: (032) 261-36-73

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:00 - 19:00
  • субота: 8:00 - 16:00

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.


Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [4]

Тімур
30.03.2018 15:11

Укрпошта - це найгірше що може бути. Елементарні речі неможуть зробити. Хамське відношення. Відділення поштового зв'язку Львів 5 Поштамту-Центру поштового зв'язку Львівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта" - це про ужас

Ответить  ·  1
Ярина Стецько
11.03.2017 18:36

Поштарка, що обслуговує вулицю Менделеєва, професійно абсолютно безвідповідальна. Три тижні чекали на пошті наші бандеролі, а ми навіть не отримали повідомлення про те, щоб їх забрати. Газети і журнали, які ми передплачуємо не приносить регулярно. Сьогодні я зайшла на пошту особисто, щоб запитатися, де вчорашня газета, вона мені сказала: "Ось, беріть". Я сказала, що цього разу вже не візьму, нехай сама принесе, бо це її робота, а ми за це вже заплатили. Результат: кінець робочого дня - газети в скриньці немає.
От таке відділення.

Ответить  ·  0
Марія
09.12.2015 17:24

Я чекала посилку з Китаю. Живу в Трускавці. Посилка повинна була прийти на моє ім"я. Відправлення відслідковувалося до Львова. А в Львові, а саме ЛЬВІВ 5, 79005, моє відправлення було вручено адресату особисто. Виникає запитання , що це за обслуговування клієнтів на Укрпошті? Я оплачую товар, а працівники Укрпошти в ньому ходять? Що за кур"єр там працює в 23.00? Хто міг по моїх паспортних даних отримати товар в Львові, коли я знаходжуся і живу в ТрускавціЇ і посилка повинна була прийти мені в Трускавець? Минулого тижня я отримала через Укрпошту посилку з Ізраїлю. Як зазвичай я її не зважувала, бо вже кілька разів отримувала відправлення з-за кордону і все було добре. Вдома виявилося, що пропали солодощі і парфуми, котрі мені надіслали в подарунок. Це не зафіксований факт, я сама винна, що не зважила, але чому я маю боятися через те, що мене хтось на Укрпошті пограбує? Задзвонила директору пошти, щоб дізнатися, чому мені не надходить відправлення, а вона повідомила, що о 23.00 кур"єр доставив відправлення якійсь жінці, яка проживає в Львові. Виходить так, що моє відправлення йшло до мене увесь час, я його мала змогу відслідкувати, а в Львові раптом помінялася адреса одержувача. І тепер кричи, свищи, правди не доб"єшся. Крадуть на Укрпошті починаючи з верхівки і кругова порука.

Ответить  ·  2
Олександр
30.07.2015 13:31

Норм відділення )
Сповіщення приходять, телефонують !
Все гуд !

Ответить  ·  -6