вул. Гребінки, 6, Львів

Назва: Відділення поштового зв'язку Львів 7 Поштамту-Центру поштового зв'язку №1 м.Львів Львівська дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"

Індекс: 79007

Адреса: вул. Гребінки, 6

Населений пункт: Львів

Телефон: (032) 255-55-25

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:00 - 19:00
  • субота: 8:00 - 16:00

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.


Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [3]

Юлія
22.05.2018 15:59

там коли-небудь хто-небудь візьме трубку??? вже тиждень не можу додзвонитсь

Ответить  ·  0
Віра
12.12.2017 11:48

Жахливе відділення! Листоноша вже другий місяць усі листи кидає перед під'їздом в багно, квитанції за комунальні ставить стопкою щоб мешканці самі розбирали. Мені не надійшли багато важливих документів, скарги залишала 3 рази і безрезультатно. З рекомендованими місяць вже ніхто не приходить. Такого безвідповідального ставлення до роботи немає більше в жодній організації

Ответить  ·  0
Наталія
31.10.2017 12:04

доброго дня! Звати мене Наталя,хочу залишити скаргу стосовно поштового відділення № 5, що знаходиться за адресою вул. Гребінки,6.Вже тиждень часу зясовую чому на оргазізацію не приходять листи мене все відправляють чим по дальше мовляв листоноші зараз немає на дільниці займається роботою, контактів її не дають залиште свої. Ну добре залишила я всі свої дані і довго чекала на дзвінок.... пішла сьогодні знову на відділення сказали, що вже не має цієї листоноші, яка обслуговує нашу дільницю мовляв звільнилася.... хм дивна ситуація, чомусь довго мені доводилося все розяснювати, але мене не почули ніяк не відреагували. В кінцевому результаті лист знайшовся я вже мовчу за перший лист якого я так і не побачила. Висновок з усієї цієї ситуації: Люди не хочуть, або просто не вміють допомагати, пасивні до своєї роботи яку просто мають виконувати, бо їм за це платять гроші, но у нас в країні безлад і люди усьому цьому на жаль підкорюються. Не рекомендую це поштове відділення нікому, буду писати скаргу за халатне відношення до клієнтів.

Ответить  ·  2