вул. Довженка, 6, Львів

Назва: Відділення поштового зв'язку Львів 70 Поштамту-Центру поштового зв'язку №1 м.Львів Львівська дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"

Індекс: 79070

Адреса: вул. Довженка, 6

Населений пункт: Львів

Телефон: (032) 222-22-95

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:00 - 20:00
  • субота: 8:00 - 16:00

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [2]

Мар"яна
17.05.2017 23:45

Неможливо отримати звичайний рекомендований лист. Люди стоять в черзі мінімум 2 год за простим рекомендованим листом. О 19.00 після двогодинного очікування в черзі повідомляють, що більше нікого обслуговувати не будуть. Я розумію, що закінчився робочий день, але про це потрібно людей повідомляти, що таку велику кількість людей не зможуть обслужити до 19.00. На пропозицію повідомляти про це людей, які вистоюють в таких чергах і йдуть з нічим, звучала відповідь "що в них немає такого права", "що не будуть контролювати чергу", "що в них мало працівників", "посада для видачі рекомендованих листів вакантна, сідайте і видавайте". О 18.50 обслуговували з черги вибірково, особливо людей, які стояли ззаду черги, погрожували викликати наряд поліції. В кінці назвали "хамкою". О таке обслуговування!!!! За цей час пояснень, як все погано і немає кадрів, можна було видати всі рекомендовані листи у черзі. Просто потрібно було сказати, щоб люди в черзі повідомили, щоб інші вже не займали, а тих, хто залишився обслужити, просто допомогти своїй співробітниці. А у відділенні процедури та принципи важливіші за людей та важливіші за людське ставлення!!!!!

Ответить  ·  0
Анна
23.03.2017 23:22

Повідомлення про надходження міжнародних бандеролей не надсилаються, бандеролі часто кидають безпосередньо в скриньку звідки їх могуть вкрасти. Поштар по вулиці Хуторівка,30. Прохання навести лад щодо даного питання!!!

Ответить  ·  1