вул. Кульпарківська, 131, Львів

Назва: Відділення поштового зв'язку Львів 71 Поштамту-Центру поштового зв'язку №1 м.Львів Львівська дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"

Індекс: 79071

Адреса: вул. Кульпарківська, 131

Населений пункт: Львів

Телефон: (032) 264-96-86

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:00 - 19:00
  • субота: 8:00 - 16:00

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.


QR-код

Пошта з індексом 79071 Львів Контакти qr

Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [8]

Маряна
25.04.2017 17:21

25 квітня о 16:47 прийшла забрати посилку у відділенні Львова 79071, смс про отримання надійшло годину перед тим, в смс не було вказано з якої по яку годину можна забрати, прийшла і замість того щоб працювали дві людини одна на посилках, одна на оплаті, - тільки одна людина працювала на те і на те! Замість того щоб швидко відпускати людей, працівниця лялякала зі своїми співробітницями які ходили туда сюда замість обслуговування людей! Відділення працює до 19 години, працівники відділення вирішили собі самі що будуть працювати тільки до 17 години, і повішали якийсь папірчик над нормальним графіком роботи!!!
Чому я маю тратити свій час даремно, спішити з роботи щоб забрати посилку а вони без попередження зменшують час роботи?

Ответить  ·  0
Наталія
22.04.2017 14:14

ЖАХ !!!! Посилку з Києва неможливо забрати декілька днів!Ставлення до людей хамське, начальниця жахливо відповідає, скорочують собі робочий день. Рухаються дуже повільно,одну людину приймають по 15 хв!!!!! В мене немає слів,щоб описати все це культурно. Нікому не раджу це відділення!!! Хами!!!!!!!!!!!!!! Жах!!!!!

Ответить  ·  0
Юрий
23.03.2017 14:46

Пішов забирати посилку після цього як на сайті УкрПошти і Track24 було написано що "доставлено в місце вручення", якщо так пише то відділення 100% зареєстрований трек в базі. Прийшов, кажуть без смс не віддадуть. ЖАХ

Ответить  ·  0
Гість
08.02.2017 13:07

Хами останні на чолі з начальницею!
Начальниця хамить і показує приклад працівникам,особливо не люблять молодих дівчат,напевно проблеми в особистому житті або просто жіноча заздрість!
Хамки,в яких храпа як відро!

Ответить  ·  2
Оксана
09.12.2016 16:49

погоджуюсь з попереднім коментарем!!!!!...відправила пристий лист до києва дитині ,з акцією кіндер сюрприз ,він звичайно не дойшов ,не сумніваюсь що його не відправили а й відкрили!

Ответить  ·  1
Ольга
22.04.2016 10:30

Жахливе відділення! Вже не перший раз не можу забрати в них бандероль. На сайті з'явилося що посилка прийшла, пішла щоб забрати, сказали що без повідомлення не дадуть. Дочекалась, пішла, то вони не працюють, то обід, хоча до обіду ще як мінімум хвилин 15, то програма не працює. Наступного разу повідомлення принесли через 2 дні після того як на сайті з'явилося що посилка вже у відділенні, знову не змогла забрати, і з'явилось повідомлення, що залишився 1 день щоб забрати без комісії. Міжнародне відділення теж не набагато краще. Замовляла батарею у телефон, так вона там майже місяць пролежала. На сайті показує що в Україні, до них приходишь, кажуть нічого немає. Жах просто...

Ответить  ·  2
Людмила
06.08.2015 16:58

У мене повна протилежність на рахунок емоцій після співпраці з цим відділенням! Замовляю неодноразово товари з китайського сайту, бандероль вважаэться міжнародною,а, отже, маэ видаватись під розписку з паспортом,яка засвідчуэ особу отримувача, але за 8 отриманих посилок я лише 2 рази розписувалась (8 разів ходила на пошту). При чому,коли питала чи вжеможна йти , бо не дали розписатись, а мені відповідали зверхнім тонтоном,що мене не тримають. А цього разу була уже крапка,коли мені поставили моэ замовлення мені в скриньку,яка не закриваэться на ключ....питання, де гарантія,що якась моя посилка не пропала ось так зі скриньки?! Ніде такого не бачила....жила в Дрогобичі,то там навіть мамі з паспортом посилку мою не хотіли віддати, а тут?! Жах....
Прийшла на пошту виясняти,а мені сказали,що нічого страшного не сталось, що так можна....як можна бандероль міжнародного рівня запихати в скриньку,яка не закриваэться?!

Ответить  ·  1
Людмила
15.06.2016 13:48

А мені вкотре подобається забирати посилки з Китаю...одного разу мене посилали 4 рази стукати в двері,де сидить листоноша, і я, як ненормальна бігала і не могла доказати,що там зачинено, ніхто не відкриває. Чому людина,яка працює на видачі та отриманні посилок, листів не може видати посилку?! Іншим разом було дуже весело,коли мені та дівчина відповіла,що посилки нема, бо вона не знає,куди листоноша поставила її, хоча на пошуки стратила максимум 1 хв! Це просто жах..... Я ненавиджу йти на пошту за посилкою, бо хіба з'їдаю собі нерви!!!!

Ответить  ·  -1
Андрій Кохалик
11.10.2014 20:54

Тільки позитивні емоції залишаються після відвідин цього відділення! Працівники ввічливі, коректні, виконють свою роботу професійно.

Ответить  ·  -1