ул. Замарстыновская, 30, Львов

Индекс: 79019

Адрес: ул. Замарстыновская, 30

Населенный пункт: Львов

Телефон: (032) 255-38-57

Время работы:

  • понедельник-пятница: 8:00 - 19:00 (Перерыв: 13:00 - 14:00)
  • суббота: 8:00 - 16:00 (Перерыв: 13:00 - 14:00)

Внимание! Рекомендуем уточнить график работы отделения по телефону.Написать отзыв

Не публикуется на сайте

Отзывы [10]


І ще одне: а чи хтось із керівників Укрпошти читає ці відгуки, моніторить ситуацію? Переконана, що ні.

Ответить  ·  -1

Для чого радити уточнити графік роботи за телефоном, якщо у цьому відділенні принципово не відповідають на дзвінки (не піднімають слухавку)??????? Сьогодні виникла проблема в людини з інвалідністю, яка не може прийти сама на Укрпошта, мала проблему уточнити, коли можна отримати гроші, які чомусь відправили не на те відділення, що треба, то ніхто в робочий час і не збирався відповісти на дзвінок.

Ответить  ·  -1

Нікому нераджу туди заходити посилки пропадають і всі розводять руками кажуть була вже нема відправили назад тиждень тому а повідомили що прийшла тиждень після відправлення назад посилають один до другого підходжу до віконечка там мужик грубий пяне мурло теж незнає нічого каже це недонас звертатись. дурдом незнаю де начальство дивиться за співробітниками, напевне таке саме як ті працівники

Ответить  ·  1

Так, так начальника така сама. Двічі мала з нею неприємність, вона взагалі як не з цього світу, випадково забрела, нічого не знає, нічим не допоможе

Ответить  ·  0

Обслуговують зі швидкістю черепахи. Це жах. Тут залишився совок навіки. Стидно має бути керівництву. Фу.

Ответить  ·  1

Наше рідне відділення. Жахливе. Додзвонитись НЕ МОЖЛИВО ! Вічно до людей гавкають, будинок престарілих. Буду жалітись на гарячу лінію КМУ.

Ответить  ·  0

12/06/2020 Сьогодні під час отримання посилки операторша, яка мене обслуговувала дозволила собі кричти на мене, вела себе неадекватно, кричала що в приміщені мають бути троє людей, незважаючи, що в тому ж приміщенні поштарка видавала пнсію 10 людям. Прошу прийняти міри до оператора. Таким особам працювати з худобою а не людьми. Дякую

Ответить  ·  0

ЖАХЛИВИЙ СЕРВІС І ОБСЛУГОВУВАННЯ, ПЕРСОНАЛ АБСОЛЮТНО НЕКОМПЕТЕНТНИЙ, НІХТО НІЧОГО НЕ МОЖЕ ЗНАЙТИ, ПОСИЛКИ МОЖУТЬ ЛЕЖАТИ МІСЯЦЯМИ БО ЇХ ПРОСТО КУДИСЬ ЗАКИНУЛИ І НЕ МОЖУТЬ ВІДШУКАТИ!!!

Ответить  ·  0

Напротязі 5 місяців, постійно НЕ хочуть приности пенсію 11 числа ,т.я. я одна її отримую у цей день, головне - неможливо додзвонитись - трубку НЕ знімають.

Ответить  ·  0

Повідомили що адресат відмовився отримати лист (цінний). Адресат відповів що лист не приносили!
У це відділення НЕРЕАЛЬНО додзвонитися, щоб з'ясувати обставини! До того хочуть брати додаткову плату за зберігання!!! Електронної адреси не має, тобто зв'язок з відділенням відсутній.

Ответить  ·  0

Такого халатного відношення до роботи я ще не бачив!!!Будуть проводити тотальну перевірку цього відділення!!!

Ответить  ·  0

Смотрите также отделения Новой Почты (Львов)