ул. Независимости, 11, Маневичи

Индекс: 44601

Адрес: ул. Независимости, 11

Населенный пункт: Маневичи

Телефон: 0674002247, 0337621063

Время работы:

  • понедельник-пятница: 8:00 - 18:00
  • суббота: 8:00 - 17:00

Внимание! Рекомендуем уточнить график работы отделения по телефону.Написать отзыв

Не публикуется на сайте

Отзывы [9]


Робота жахлива,відмовились навіть посилку переслати в інше місце,хоча це моя посилка,бо їм важко,жахливий сервіс!!!!!!!!!!!!!!порада,якщо так не любите свою роботу не заставляйте себе,цим ви псуєте настрій не тільки собі,а й усім іншим

Ответить  ·  0

Замовляв товар з сайту Розетка , прийшло кілька смс ,що товар чекає вас у відділенні . Прийшовши на пошту мого товару не було . Десь пропав . Чекав пів годину у відділенні без результатно . Сказали що зателефонують того ж дня . Пройшло 3 дні ,ані дзвінка .

Ответить  ·  0

Жахливий сервіс!

Ответить  ·  0

Додзвонитися на марс реальніше як до вас .

Ответить  ·  0

Жахлива робота!!!! Проплатила за світло 11.10 сьогодні 23 , принесли попередження про відключення .Гроші на РЕС ще не прийшли.я в шоці!!! Вони ще беруться за продаж білетів та інші послуги! Ви з своїми прямими обов'язками не можете справитись, людям проблеми створюєте.

Ответить  ·  0

Я в шоці від роботи нашої пошти.Вже з 11 - 30 червнятно не можу отримати соцдопомогу!При тому,що неодноразово приходила на пошту.То грошей немає,то зачинено вже,то у поштарки,яка за 20 днів не може знайти мій будинок!!!У мене 3 дітей і їх треба чимось годувати,а я не можу цілими днями стояти на пошті,бо працюючи на офіційній роботі!І на додачу до всього вже всі виплати закриті!Як? ???!!!!!Буду подавати на суд!!!!

Ответить  ·  3

Ой перепрошую не з квітня а березня товар прийшов уже в Україну!!!!!!!!!

Ответить  ·  1

Я замовляю дрібні речі з Китаю.Так з Китаю до України посилка приходить за дві неділі,а на нашій "ПОШТі"товар лежить мій ще з 7 а другійй з 22квітня.!!!!!!!!Обясніть чому такі проблеми???????

Ответить  ·  1

Я виписала журнал на цілий рік поштарка за 2 місяці жодного разу мені його не принесла. Тепер мене цікавить де мій журнал?

Ответить  ·  1

Смотрите также отделения Новой Почты (Маневичи)