ул. Добролюбова, 6, Ужгород

Индекс: 88017

Адрес: ул. Добролюбова, 6

Населенный пункт: Ужгород

Телефон: 0312-64-28-60

Время работы:

  • понедельник-пятница: 8:00 - 18:00
  • суббота: 8:00 - 14:00

Внимание! Рекомендуем уточнить график работы отделения по телефону.Написать отзыв

Не публикуется на сайте

Отзывы [4]


Номер телефона не обслуживается, что за инфо на официальном сайте???

Ответить  ·  3

До Вас поступила посилка міжнародного значення при відслідковуванні за номером LL120033385CN дана посилка уже доставлена, проте адресат доставки Люблинець, Ковельський р-н, Волинська обл. 45034, прошу повідомити на яких підставах Ви її уже доставили, хто отримувача, він Вам надав підтверджуючи документ особи отримувача? Дякую. Чекаю відповіді.

Ответить  ·  1

Дуже засмучена від обслуговування. Вже кілька разів не приймали від мене посилки і не видавали, бо мають роботу. Мусіла іти на інші відділення, працівники так і казали: ''ідіть на іншу пошту і відправте''. Може я не зовсім компетентна в роботі пошти, але впевнена, що організовувати роботу треба якось по-іншому. Щоб людина знала до котрої години може відправити посилку і не витрачати даремно час і сили.

Ответить  ·  1

Это просто УЖАС!!!!!!!Персонал впринцыпе не прошлой.... Если бы не ОНО..... ЗАВЕДУЮЩАЯ ЭТО ЧУМА.....Очень подлая и противная бабка,у её постоянно тех.перемена или же она не обращает внимания и просто не обслуживает,такое впечатление что я к ней домой пришеа а не на работу,из за неё там вечно не оператора
Просто УЖАС

Ответить  ·  57

Смотрите также отделения Новой Почты (Ужгород)