вул. Задубрівська, 1, Горішні Шерівці

Назва: Відділення поштового зв'язку Горішні Шерівці Чернівецька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"

Індекс: 59452

Адреса: вул. Задубрівська, 1

Населений пункт: Горішні Шерівці

Телефон: 0373729322

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:00 - 13:50 (Перерва: 12:00 - 12:15)

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [1]


Робота відділення просто жахлива, повний хаос. Працюють фактично до обідньої перерви (12:00-13:00), після обіду немає сенсу звертатись до цієї філії так як частіше всього буде закрито і на вході буде красуватись масивний замОк.Розпорядок робочого часу на дверях ні про що не говорить! Ще й до всього у відділенні немає ні робочого комп'ютера, ні нормального касового апарату (а-ля 80-ті рр.)
Часто хамлять і УНИКАЮТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, до прикладу:
Прийшовши до відділення для того щоби написати заяву на повернення посилки відправнику (тобто мені) та звязатись по служб. телефону з відділенням отримувача (щоби посилку не забрали завчасно, так як недобросовісний отримувач не оплатив товар) - мені порекомендували звернутись до центрального головного відділення в м. Чернівці (вул. Гагаріна), там я зміг вирішити цю проблему. Подібних прикладів можу привести дуже багато (про це можна книгу писати), і більше того впевнений що таких випадків безвідповідної роботи дуже багато...(можете ознайомитись із відгуками багатьох відділень).
У цьому відділенні також торгують НЕЯКІСНОЮ побутовою хімією (наче на ринку) та пропонують пенсіонерам при отриманні пенсії.
Я вважаю що така робота "СЛАВНОЗВІСНОЇ" держ. служби "УкрПошта" - НЕ ДОПУСТИМА!!!
Такого хаосу, безвідповідальності, хамства (в окремих випадках) та свавілля я не бачив ні в центральних відділеннях. а ні тим-паче за кордоном.
Це просто жах і я вважаю що багато мешканців цього села зі мною згодяться.
КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЮ СПІВПРАЦЮВАТИ З УКРПОШТОЮ! (в такому вигляді), Їм потрібні РАДИКАЛЬНІ ЗМІНИ відносно роботи всіх відділень, а також навчити свій персонал ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ та ВВІЧЛИВОСТІ!!!

Ответить  ·  0

Дивіться також відділення Нової Пошти (Горішні Шерівці)