вул. Січових Стрільців, 3, Болехів

Назва: Відділення поштового зв’язку № 2 смт.Болехів Центру поштового зв’язку №2 м. Калуш Івано-Франківська дирекція Українського Державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта "

Індекс: 77202

Адреса: вул. Січових Стрільців, 3

Населений пункт: Болехів

Телефон: 0672267651

Час роботи:

  • понеділок: 9:00 - 15:30 (Перерва: 13:00 - 14:00)
  • вівторок-субота: 9:00 - 17:30 (Перерва: 13:00 - 14:00)

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [3]


Хочу висловити величезну подяку працівникам "Укрпошти" міста Болехова. Дуже приємно усвідомлювати, що є відповідальні та щирі люди, які готові піти на зустріч клієнтам. Ви найкращі!

Ответить  ·  0

Зайшовши туди, на Ваше: Доброго дня! Ви отримаєте в кращому випадку злий погляд, який запитує у Вас для чого Ви сюди прийшли? Про ввічливість, людське ставлення і тд тут забули! Зайшли забрати посилку. З плюсів вона прийшла вчасно! Коли ми сказали шо така то посилка, почали не задоволено її шукати і розпитувати: коли прийшла? А в програмі є що прийшла? І тд. Я так розумію через «порядок» вони просто не знають що де стоїть у них. Особливе ставлення до клієнтів у старшої жінки, з рудим волоссям і в окулярах ( імені та посади не знаю, оскільки ніякого бейджа чи таблички немає). Її «любов» до роботи заслуговує якогось виговору. Вириваючи якусь наліпку вона підірвала і посилку. Самою ж посилкою вона жбурнула, і то з такою злістю. Головне питання чому в неї ця злість? До кого?! До клієнтів? До тих помилок?! Ну не подабається робота, спілкування з людьми, для чого там бути? Кожен раз забрати посилку звідти стає випробуванням на міцність нервів. Це не повага до клієнтів зі сторони працівників! Прошу керівництво провести якісь бесіди з працівниками, тому, що це просто жах!

Ответить  ·  2

Добрий день! Наша укрпошта-це суцільний жах. Завжди незадовільні вирази обличчя у працівників, про їхнє ставлення я вообще мовчу. Замовляю я посилки з Китаю та приходять вони чуть не кожного дня, но коли я знову прийшла забрати посилку то чую «Знову вона» незадовільним тоном, та в мене зовсім пропало бажання щось там забирати. Працівники, будь ласочка, постарайтесь бути хоть чучуть привітнішими)

Ответить  ·  1

Дивіться також відділення Нової Пошти (Болехів)