вул. 16 Липня, 295, Делятин

Назва: Відділення поштового зв’язку Делятин Центру поштового зв’язку №4 м.Надвірна Івано-Франківська дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта"

Індекс: 78442

Адреса: вул. 16 Липня, 295

Населений пункт: Делятин

Телефон: 0347543278

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:30 - 17:00
  • субота: 8:30 - 15:45

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [3]


Укр-пошта найжахливіша пошта в Делятині не працюють,хамлять і не виконують своїх обов'язків. ГАНЬБА І ПОЗОР.

Ответить  ·  0

Доброго дня, хочу поскаржитись на листоношу не знаю як прізвище , звуть Іванка. Делятин 78442. І раніше були проблеми з даною особою, то переказ несла по кілька місяців то просто квитанції за електроенергію , але на цей раз поштою мені відправили довідку з терміном дії , дана особа забрала її і не принесла по адресу , я сама і мама моя уже кілька раз заходила в відділення , а працівникам від ситуації чомусь смішно і кажуть іти до неї додому, хіба не навпаки мало бути?! Через дану ситуацію я втратила виплати на пів року. Візьміть, будь ласка під контроль!

Ответить  ·  1

Доброго дня. Хочу поскаржитись на роту укрпошти в смт. Делятин Надвірнянського р-ну, Івано -Франківської обл. Не працюють той час, що вказано на графіку, у суботу їх важко застати на місці, а після обвду ( від 14.00) відмовляються приймати і видавати посилки! Прошу взяти це під контроль!

Ответить  ·  1

Дивіться також відділення Нової Пошти (Делятин)