вул. Пушкіна, 3, Калуш

Назва: Відділення поштового зв’язку № 3 м.Калуш Центру поштового зв’язку № 2 м.Калуш Івано-Франківська дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"

Індекс: 77303

Адреса: вул. Пушкіна, 3

Населений пункт: Калуш

Телефон: 0347265374

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 9:00 - 17:30 (Перерва: 12:30 - 13:30)
  • субота: 9:00 - 16:30 (Перерва: 12:30 - 13:30)

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [3]


Це просто жах!!!!!це ще легко сказано.Така ситуація:виписав на роботі газету "Карпатнафтохім",прийшла від нового року 2 рази,останні 4 тиждні немає.У сусідів така ж приходить вчасно.Неподобство!!!Коли вкотре не прийшла газета вирішив піти туди.Зайшов на веб-сайт відділення,всюди пише працюють до 17.30.Приходжу.Двері закриті,в середині 2 "робітниці",постукав,навіть незвернули уваги,на дверях напис працюємо до 16.30!!!!Ну як так?????Отже стою пишу біля відділення,підходить жіночка,також обурена,їй по телефону сказали що працюють до 17.30.Що коїться???Ось від таких "дрібниць" і розчаровуєшся в людях,в порядності,їхній компетентності,а накінець і в державі.Я люблю свою державу,але жити в ній не хочу,нізащо!!!!А робітницям цим в колхозі працювати.

Ответить  ·  1

Непрофесійні, некомпетентні та безвідповідальні працівники. Про посилки не повідомляють, листи не розносять (кілька місяців лист з-за кордону пролежав у відділенні, аж доки сам не прийшов за ним, і так кілька разів поспіль). Потрібно контролювати таких нахабних людей і приймати відповідні міри.

Ответить  ·  2

Не компетентные работники, потери или кражи посылок, график роботы не нормативный, когда хотят тогда работают.Уважаемая администрация делайте проверки отделений.Обучайте работников!!!Это ужас, так работать не возможно!!!Делайте что-то!!!

Ответить  ·  4

Дивіться також відділення Нової Пошти (Калуш)