вул. 22 Січня, 218А, Крихівці

Назва: Відділення поштового зв'язку Крихівці Івано-Франківська дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"

Індекс: 76493

Адреса: вул. 22 Січня, 218А

Населений пункт: Крихівці

Телефон: 0342753064

Час роботи:

  • вівторок-п'ятниця: 9:00 - 17:30 (Перерва: 13:00 - 14:00)
  • субота: 9:00 - 16:30 (Перерва: 13:00 - 14:00)

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [3]


Прочитала попередні відгуки: згідна на всі 100! Користуюсь послугами УП рідко, але все описане дійсно так і є!
Хотіла сьогодні забрати посилку - не вдалось. Ще 10 хвилин до закриття, а двері вже зачинені. Аж раптом радість - двері відкриваються і з приміщення Укрпошти "вискакує" жіночка і двері відразу ж швидко знову з середини зачиняються. Я й рота не встигла відкрити, однак з'явилась надія, що я ще отримаю посилочку. Та де ж там. Почекала кілька хвилин - тиша. Постукала - реакції ніякої. Чим вони там займаються?
Спробувала подзвонити до дирекції центрального відділення Укрпошти Івано-Франківська за номером, який знайшла в інтернеті -
на жаль, ніхто не відповідає на дзвінок.
Дома знайшла номер гарячої лінії, але уже "перегоріла", не дзвонила. Думаю, що це без толку!

Ответить  ·  0

Ідуть до додому коли хочуь іноді в 17.05 пошта закрита...а якщо відкрита то зазвичай в них вже виключені компютери і вони не відпрпвляють.....і не видають....вічно не встигають ...чекати на посилку потрібно по 40 хв. значить потрібно або міняти персонал або найняти ще людей раз вони не всигають....часто по хамскі відповідають бо вони змучені....

Ответить  ·  2

Вже 2 тижні не можу отримати 2 міжнародні відправлення. Відділення працює з 9:00 до 17:30 і не співпадає із моїм графіком. Вже 2 рази приходив за 10 хв до закриття, а відділення зачинене. Сьогодні 13.06, в 10:30 висить повідомлення "Пошта не працює. Ревізія". Під відділенням купа спантеличнного народу, гупають в двері. На моє прохання видати відправлення, працівниця на підвищених тонах сказала наступне:" Як я маю видати посилку як в нас ревізія і нема кому працювати". Прошу розглянути моє зауваження і порадити проводити обліки та ревізії у вільний від основної роботи час. Пропоную вам наступний підхід: нема кому працювати, нема кому давати заробітню плату.

Ответить  ·  1

Дивіться також відділення Нової Пошти (Крихівці)