вул. Головна, 3, Олешків

Назва: Відділення поштового зв’язку Олешків Центру поштового зв’язку № 3 м.Коломия Івано-Франківська дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"

Індекс: 78342

Адреса: вул. Головна, 3

Населений пункт: Олешків

Телефон: 0675003652

Час роботи:

  • вівторок: 9:30 - 12:45
  • четверг: 9:30 - 12:45
  • п'ятниця: 9:30 - 12:45
  • субота: 9:30 - 12:45

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [2]


Прошу вибачення за попередній відгук. На емоціях переплутала село. Не Олешків а Кулачківці. В Олешкові якраз одразу зателефонували і визначили хто одержувач і куди потрібно відправити посилку а в Кулачківцях не хотіли віддавати посилку. Ще раз прошу вибачення за те що в пориві емоцій переплутала село. В Олешкові чудові прауівники. Роботою їхнього відділення цілком задоволена.

Ответить  ·  0

Не задоволена роботою Олешківс кої пошти. Виникла ситуація у зв'язку якої посилка яка мала потрапити в село Вовчківці, опинилися в селі Олешків. Я отримавши повідомлення на телефон приїхала забрати пакунок, отримала відповідь працівника, що мого пакунку на відділенні немає, і вони відправляють всі помилки які адресовані не до їхнього села, назад до Коломиї. Я настояла, на тому що посилка саме в їхньому відділенні, так як отримала смс в якому інформувалось, що пакунок саме тут. От вона згодилась переглянути посилки і почала оправдовуватись що посилка адресована в сусіднє село, хоч на посилці вказані мої координати, місце проживання та номер телефону. Дуже не задоволена таким халатним відношенням працівника і загалом пошти в цілому. Перед цією ситуацією мала аналогічну, теж посилку відправили в сусіднє село, а не до мене, то зі мною одразу зв'язалися працівники пошти і обговорили те як ми можемо вирішити ситуацію, і все було оперативно і розумно. А в даному випадку непорозуміння та повне не розуміння того, чому мені відмовляли видати мій пакунок.

Ответить  ·  0