вул. Гвардійців Широнінців,102, Харків

Назва: Відділення поштового зв’язку № 195 м. Харків Поштамт - Центру поштового зв'язку № 1 м. Харків Харківська дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта"

Індекс: 61195

Адреса: вул. Гвардійців Широнінців,102

Населений пункт: Харків

Телефон: 0572-65-72-96

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:30 - 18:00 (Перерва: 13:30 - 14:00)
  • субота: 8:30 - 16:00 (Перерва: 13:30 - 14:00)

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [2]


Я уже давно користуючись послугами укрпочти, отрумую посилки від батьків з області в Харків. Але таке вперше!!! Мою посилку відкрили і забрали гроші в досить великому обсязі! Ящик був по-іншому запакований і адрес переклеєний на іншу сторону! Харчі не забрали , а от гроші вкрали! У відповідь на свою заяву я почула " хто ж гроші кладе в ящики?" Але ж Вибачте! Як тепер можна пересилати посилки , якщо у вас відкривають ящики і крадуть з них речі!!!!???? Мене обурило що так діють працівники на укрпочті!! Значить, хтось дні і ночі працює, щоб заробити копійки, а хтось просто в наглу їх от так краде! Так що тнпер всім іти працювати на укрпочту і шаритись по чужим посилкам в пошуках грошей???!! Я написала заяву про відкриття службового розслідування . Такого я ще не бачила !!

Ответить  ·  1

Так учат укродолбоебов!!!! слава усраине! !!!!!

Ответить  ·  -2

Что происходит с графиком работы? Здорово, конечно, что бабушки, которые там работают, имеют возможность отдыхать часто и много, но как нормальный рабочий человек может подстроиться под график работы почты? Воскресенье выходной, суббота до 5 вечера, на любой удобный праздник выходные. Почему нужно душу себе вырывать, чтобы выделить время и успеть на почту? Почему любые другие организации работают чуть ли не сутками, а ваша почта закрывается по любому удачному предлогу? Ваши сотрудницы, пережившие две войны, неужели они так сильно перегружаются? Они не делают толком ни черта, может им еще рабочий день сократить? Пусть два дня работают, а пять отдыхают, что уж там.

Ответить  ·  6

Дивіться також відділення Нової Пошти (Харків)