вул. Китаєнка,1, Харків

Назва: Відділення поштового зв’язку № 20 м. Харків Поштамт - Центру поштового зв'язку № 1 м. Харків Харківська дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта"

Індекс: 61020

Адреса: вул. Китаєнка,1

Населений пункт: Харків

Телефон: 057-376-20-88

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:30 - 18:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)
  • субота: 8:30 - 16:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [8]


Під час військового стану завідувачка відділення 61020 привласнила військову пенсію-переказ пенсионерки, переказавши її за зручним для себе індексом не вказавши приізвища отримувача. В такому випадку отримати гроші не можливо нікому окрим завідувачки.?

Ответить  ·  3

Жахливе відділення та його очільниця. Завідувачка неодноразово неправомірно систематично затримувала видачу пенсійного переказу до 10 діб. Пенсіонери повинні були вимолювати свої гроші. На телефонні дзінки у відділенні не відповідають більше року.

Ответить  ·  3

Хочу подякувати оператору Аліні Ярош, яка видала моя посилку, хоча її робочий день вже закінчився. Приємно, що є працівники, які з розумінням ставляться до клієнтів. Такі оператори зможуть змінити імідж Укрпошти на краще. Дуже сподіваюсь, що керівництво відділення 61020 побачить цей відгук і Аліна отримає бонус за свою гарну роботу!

Ответить  ·  2

Сотрудники отделения обманным путём собирают разрешение на передачу персональных данных третим лицам

Ответить  ·  4

ужасное отделение , вернее сотрудники , просто ниже плинтуса уровень !! не понятно за что им платят зарплату !!! повыгоняйте всех с 20 -го отделения и наберите нормальных людей !!!!

Ответить  ·  4

2й день звоню не отвечают,отправили посылку не на ту почту.требуют за это деньги хотя хранение и перемещение посылки во время карантина бесплатно.Просто ужас.Ни при каких условиях не пользуйтесь этой конченной почтой.Горячей линии нет.Хамское обращение на персонала.Не реагируют,хамят ,орут...Позорище ВАММММ

Ответить  ·  1

не возможно дозвониться на почту ,звоню уже 5 часов и никто не берет трубку!!!!!!!!!!!!!

Ответить  ·  0

В пятницу работают до 17-00

Ответить  ·  1

График работы с 8-00 до 17-00

Ответить  ·  0

Дивіться також відділення Нової Пошти (Харків)