вул. Незалежності, 2, Нетішин

Назва: Міське відділення поштового зв'язку Нетішин ЦПЗ № 6 м. Славута Центр поштового зв'язку Хмельницька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"

Індекс: 30100

Адреса: вул. Незалежності, 2

Населений пункт: Нетішин

Телефон: (03842)31799

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 7:30 - 20:00
  • субота: 8:00 - 17:00

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [7]


Самі чарівні дівчата працюють на укрпошті. Приємне швидке обслуговування. Індивідуальний підхід до кожного(незалежно від настрою). Завжди привітні. Щиро вдячні вам за вашу дуже нелегку працю!!! Нехай Бог вертає вам здоров'я і нерви!

Ответить  ·  0

Не одне віділення зв’язку ні в одному місті не працює так неорганізовано, повільно і ліниво як у Нетішині. Є ж якісь відповідні служби, щоб навели там порядок?

Ответить  ·  1

Жах

Ответить  ·  0

В м.Нетішині працівники працюють як мокре горить, за листом не прийшла пізніше на день , то чуть не відправили назад, скащали що зберігають лиш 3 дні , хоча про це на повідомленні не пишуть , поки не взяла книгу жалоб і почала писати ,і лиш тоді коли написала , і запитала прізвище і ім'я ,то тоді забігали і відразу лист знайшовся . Жах , а не почта !!!!

Ответить  ·  0

Що ви з них хочете. У них навіть адреса не вірна. Незалежності не вулиця, а проспект. Да і відділення знаходиться не на пр. Незалежності, а на пр. Курчатова.

Ответить  ·  2

працівники працюють безвідповідально,прождала щоб заплатити за квартплату но ніхто не підійшов ,працювало тільки одне вікно біля якого була черга,невже працюють тільки тоді коли є дуже великі черги

Ответить  ·  0

Добрий день. Відправлення за намером 3010002888595 третій день знаходиться у вашому відділенні. Скажіть будь-ласка, чому так довго?

Ответить  ·  0

Дивіться також відділення Нової Пошти (Нетішин)