вул. Турчанінова, 1, Біла Церква

Назва: Відділення поштового зв’язку № 13 м. Біла Церква Центру поштового зв'язку № 1 м. Біла Церква Київська обласна дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку УДППЗ "Укрпошта"

Індекс: 09113

Адреса: вул. Турчанінова, 1

Населений пункт: Біла Церква

Телефон: (04563) 4-86-24

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 9:00 - 18:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)
  • субота: 9:00 - 17:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [7]


Відділення 113 м. Біла Церква. Це просто жах, робота поштарки яка обслуговує вул Турчанінова 1-29. Кореспонденція або не приходить, або з запізненням. Робітники телефонують і хамскій манері доводят до сердечних нападів!!!!

Ответить  ·  0

Не знаю, что у вас вмех не так((Постоянно пользуюсь услугами именно этого отделения и у меня всегда всё отлично складывается! Девочки, которые работают вежливые! Может все проблема именно в вас?

Ответить  ·  1

Дуже незадоволена роботою пошти. По сайту відслідковування посилка прийшла до кінцевого поштового відділення. Два дні пройшло ніхто не повідомляв, мені особисто сказали, що за моєю адресою посилки немає. Коли я заявила, що звернуся в Центральне відділення і що посилку я в будь-якому випадку знайду, то раптом трапилося чудо... посилку дістали відразу з під столу.

Ответить  ·  2

Вже годину намагаюсь дозвонитись на це відділення(з 14 до 15).
Гудки йдуть, але слухавку ніхто не бере досі.

Як це розуміти? Вони там по бажанню відповідають чи як?

Ответить  ·  1

Обновіть телефони по Білій Церкві. Навіщо ви публікуєте на своєму сайті недостовірну інформацію. Чи керівник відповідного підрозділу хоче щоб на нього склали протокол за корупцію? Думаю, що ні. Робіть висновки пое=ки не пізно. Вже 5 років телефонують в квартиру з питанням чи це пошта.

Ответить  ·  1

Я так же пыталась дозвониться до ЖЕКа целый час. В конце концов дозвонилась. Это какая-то проблема со связью. Тебя с мобильного перекидывает на квартиру, а не на гос учреждение. Сейчас буду пробовать дозвониться на почту ... ))

Ответить  ·  0

Жуткая контора,сотрудники, что псы стороживые.Приходит домой уведомление о прибытии посылки в отделение,приходишь а тело смотрит на тебя злыми глазами, и говорит - нету посылок...

Ответить  ·  4

Святая правда

Ответить  ·  1

когда на тринадцатом отделении связи оператори на чнут улибаться почему им всегда хомят клиенти и приєтом отправлют жалоби на горячую линию

Ответить  ·  0

потому что начните с себя:пишите грамотно, высказывайте свои потребности кратко и ясно, выполняйте свою работу добросовестно, а не постите тут ересь.

Ответить  ·  -2

Я тоже отследил посылку, она позавчера пришла на 13 отд., а меня до сих пор не уведомляют... Такое впечатление, что им фура посылок приходит ежедневно и они не могут с ними разобраться. Завтра пойду напрягать.

Ответить  ·  2

Дайте ответ на отзыв от 22,08,2016!!!
Не надо проверять орфографию!

Ответить  ·  0

Дивіться також відділення Нової Пошти (Біла Церква)