вул. Радянська, 4, Фастів

Назва: Відділення поштового зв'язку Фастів Центру поштового зв'язку № 5 м. Васильків Київська обласна дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"

Індекс: 08500

Адреса: вул. Радянська, 4

Населений пункт: Фастів

Телефон: (04565) 5-12-08

Час роботи:

  • понеділок: 8:00 - 19:00
  • вівторок: 8:00 - 19:00
  • середа: 8:00 - 19:00
  • четверг: 8:00 - 19:00
  • п'ятниця: 8:00 - 19:00
  • субота: 8:00 - 19:00

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.


QR-код

Пошта з індексом 08500 Фастів Контакти qr

Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [8]


Получила посылку с Китая пустую, связалась с службой поддержки. Они сказали, что я должна взять на отделении почты акт о вскрытии. А почтальенша отказывается мне дать акт о вскрытии. Что делать? По ул. Л.Украинки новая почтальонша и начались прблемы: уведомления на газ, свет она кладет не в почтовый ящик, а бросает под двор. У меня есть зафиксированое видео с видеокамер. С прежней почтальеншей никаких проблем не было. Всегда приходили извещения о посылках и почта была всегда в почтовом ящике. Пожалуйста разберитесь с сотрудником.
И еще, ...я почтальеншу спросила о том, что посылки с Китая почему то по отслеживанию уже давно в Украине, а я их никак не могу получить, на что она мне ответила:
- может почтовый ящик плохой, или может соседи забирают...
Повторяю! раньше никаких проблем не было, почтовый ящик у меня нормальный, соседи отличные. И я специально проследила на видеокамере как она вчера бросила уведомление за электроэнергию не в почтовый ящик, а всторону..
Очень прошу повоздействовать на сотрудника!
Заранее спасибо.

Ответить  ·  0

Сьогодні 8.09.18, відділення на Ступака 4 зачинена, висить непримітна об'ява, що графік роботи змінено. Чому на сайті Укрпошти інформації про це немає? Чому люди мають втрачати час? Обурена відношенням до споживача (((

Ответить  ·  1

Уважаемые друзья! Я в Киеве давно жду посылку с Алиэкспресс №RG941545903CN. Мне сообщили, что она ещё 12 мая доставлена в Фастов на Почту Украины. Почему же вы до сих пор не переслали её в Киев??Прошу ваших активных действий и информации о них. С уважением Бутович.

Ответить  ·  0

Скажіть будь-ласка про яке обслуговуання може йти мова, якщо людина працює на пошті в не людських умовах? Газового опалення не має, так як газ відрізали... Світло відрізали теж, що впливає на отримання чи відправлення посилок... Мені нещодавно (а точніше 18.11.2017 відправили посилку з Панютиного (орієнстовно Харків), посилка довго йшла (цілий тиждень) - але це не біда, а біда в тім, що я не можу її отримати!!!!!!! Так як світла на відділенні не має, робітниця не може провести документально отримання посилки, і прийняти в мене кошти (які має отримати людина, що відправляла)... Це рівень управління нинішнього керівництва, чи ліпше сказати БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ!!! Я вже не кажу про себе, що мені просто отримати посилку і заплатити, а що казати про людину, яка сидить без світла і опалення на роботі, і намагається хоч якось виконати свої обовязки... (Хоча виконати їх в повній мірі не можливо). Дякую Вам величезне "провідні" спеціалісти за модернізацію і сучасне обслуговування! Рівень довіри до Укрпошти падає, а Вам до цього й діла немає! МОЛОДЦІ!
З повагою, громадянка міста Фастів, Анісімова Марія Миколаївна

Ответить  ·  0

Доброго дня,чому відділення №3 по вул.Поштовій Завокзалля так часото зачинене?Ваш працівник працює?

Ответить  ·  0

У центральному відділенні м Фастів відношення ЖАХЛИВЕ!!! Особливо мадам Позднякова рідкісна людина!!!! Такого скотского відношення як від неї я ще не зустрічала!!! Не перший раз і до кожного!!! Поваги зовсім ніякої, про вихованість і привітність взагалі мовчу!!! Ніби додому прийшла до неї!!!! Як "таке" можна ставити на обслуговування людей, її взагалі треба ізолювати!!!!

Ответить  ·  1

Відношення до людей жахливе, спитати нічого не можна, кидаються наче "собаки". Таке відчуття що прийшла до них додому, грублять, кричать.

Ответить  ·  2

Не платите коммунальные через фастовскую почту. Спустя 8 дней деньги Укртелекому неперечислены. При прозьбе решить этот вопрос такое ощущение, что это я должна крупную сумму заведующей. Пошла домой ни с чем...

Ответить  ·  2

Дивіться також відділення Нової Пошти (Фастів)