вул. Хрещатик, 22, Київ

Назва: Дільниця кур’єрської доставки Київська міська дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта"

Індекс: 01501

Адреса: вул. Хрещатик, 22

Населений пункт: Київ

Телефон: 044 270 74 12, 270 74 13, 270 74 14

Час роботи:

  • понеділок-субота: 8:00 - 20:00 (Перерва: 13:00 - 13:45)
  • неділя: 9:00 - 19:00 (Перерва: 13:00 - 13:45)

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [10]


На складі знаходиться моя посилка 6 днів. Там важливі папери. Не можу нічого добитися. Жахливо. Більше ніколи не буду користуватися послугами Укрпошти, і другим не раджу.

Ответить  ·  1

Підскажіть графік роботи Головпоштампа,01001,м.Київ у воєнний час.

Ответить  ·  0

Чи можливо зараз відправити рекомендований лист (надзвичайно важливі документи) за кордон кур'єрською доставкою або яким іншим шляхом із Головпоштамту і в які години відкрито? Буду дуже вдячна за відповідь.

Ответить  ·  -2

,,укрпошта,,на Крещатике,22-всегда чётко,понятно,идеально.Благодарность руководству и персонально оператору Стукало Дарье!!!замечательно отзывчивый работник!!

Ответить  ·  0

Ви рекомендуєте уточнювати графік роботи за трьома телефонами, але це зробити НЕМОЖЛИВО! Слухавку не беруть. Хоча б зробіть автовідповідач з актуальним графіком!

Ответить  ·  3

Если государство абсолютно конченное,то соответственно и все его структуры такие же конченные.на сайте укрпочты написано,что график работы отделений на праздники можно посмотреть в разделе новости.в этом разделе есть пункт-график работы отделений на праздники-в нем есть раздел-список отделений,работающих на праздники,заходишь в этот раздел,а там дуля с маком-ни одного отделения.дегенераты-зачем вы тогда вообще создавали этот раздел?и где узнать какие отделения работают,если в кол-центре говорят,что нужно смотреть в этом разделе?такое впечатление,что во всех госучреждениях на работу берут одних дебилов,начиная с президента и заканчивая самым обычным сотрудником

Ответить  ·  3

Для чого вказані номери телефонів, якщо по ним ніхто не відповідає??? Центральне відділення.....

Ответить  ·  4

Не правильный график работы! Вы же Главпочтамт, сельская почта....

Ответить  ·  2

Доброго дня.
Вкажіть правильний графік роботи поштового відділення. Дане відділення по суботам ніколи не працювало до 20:00!!! Не вводіть людей в оману

Ответить  ·  2

Вітаю.Хочу залишити не дуже хороший відгук , про відділ Western union в Укрпошті. Я являюсь не резидентом України ,але ще не громадянином іншої країни, але постійно проживаю за кордоном. Приїхала у відпустку у Київ.
Чоловік відправив через WesternUnion (міжнародні грошові перекази)певну суму,я хотіла у відділі WesternUnion в Укрпошті отримати переведену мені суму.Показала укр.паспорт.закордонний паспорт і картрчку ,по якій я перебуваю в іншій країні ,вона прикріплена до закордонного паспорта і являється моїм документом.
Гроші отримати я не змогла,мені їх просто не дали ,мотивуючи тим ,що я не маю паспорт іншої країни.
Ось так мене" гарно" обслужити і свої ж кошти отримати нк дали. Я пішла ні з чим

Ответить  ·  1

Дивіться також відділення Нової Пошти (Київ)