шосе Харківське, 164, Київ

Назва: Відділення поштового зв'язку №91 м. Київ Лівобережного поштамту Київська міська дирекція УДППЗ "Укрпошта"

Індекс: 02091

Адреса: шосе Харківське, 164

Населений пункт: Київ

Телефон: 044 563 93 98

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:00 - 20:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)
  • субота: 9:00 - 17:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [10]


Как будут выдавать пенсию, если ее приносили домой 22 числа

Ответить  ·  0

Я в шоке от работы Укрпочты.... отправили посылку 26 сентября, сегодня 2 октября посылки до сих пор нет...... Подарок маме уже не актуален....

Ответить  ·  1

АЛЛО !!! 91 е !!! ЧТО ЗА МЕРТВОЕ ПОЧТОВОЕ ОТДЕЛЕНИЕ,НИ ДОЗВОНИТЬСЯ,НИ ПЕНСИЮ ВОЕННУЮ ПОЛУЧИТЬ "приходите завтра" ...21 век , вроде бы уйти пора от совка . ДОставьте военную пенсию больной пенсионерке домой , НЕ ХОТИТЕ РАБОТАТЬ УЙДИТЕ и НЕ ЗАНИМАЙТЕ МЕСТО ЛЮДЕЙ ,КОТОРЫЕ ХОТЯТ РАБОТАТЬ и УВАЖАЮТ КЛИЕНТОВ .

Ответить  ·  2

Завжди користуюся послугами цієї компанії. Відправляю посилку, отримую посилки. Ніяки проблем не було. Але сьогодні, 08.04.2020 р., я, поспішаючи забрати посилку, не зважила її, і пішла додому. Коли відкрила, був шок - Не було в нявності двох позицій із замовлення (які коштують 300 грн). В накладній - все вказано. Коли вдома зважила посилку - на коробці вказана вага 3.25 кг, а в наявності - 2.8кг. А тепер спробуй щось комусь доказати. Знаю, що сама винна, потрібно було зробити все як треба, зважити на пошті. Але в умовах карантину, коли всі люди поспішають,і довіряють, таке робити - крати, це занадто. Совісті не має.Позор.

Ответить  ·  1

нет возможности дозвониться - нужна связь с отделом доставки, с почтальоном. Вторую неделю нам не приносят журнал по подписке, зато принесли журнал, который мы не выписывали - с нашим данными. Что делать, Идти на почту?

Ответить  ·  1

Другий раз по рекомендованому листу жодної інформації нема, ні поштарка не приносить ні в відділенні нічого не можна взнати, дирекція, прийміть міри.

Ответить  ·  1

Дозвонится невозможно, не подымают трубку телефона.

Ответить  ·  2

Писать научитесь без ошибок.

Ответить  ·  1

сдесь отзывы , а не сборник грамматики

Ответить  ·  0

Почему нет телефона службы доставки? Почему нужно выяснть его в режыме дозванивания, где дозвонитса просто нереально? Хоть бери и приходи с факелами туда и устраивай маленький бунт "недовольствия".

Ответить  ·  1

Вообще не берут трубку телефона, в принципе нельзя дозвониться.

Ответить  ·  2

протягом місяця шукала журнал з підписного видання...чи знайду? поштарка дивна людина......не один раз сусіди приносили мою кореспонденцію....з гуся вода

Ответить  ·  2

Дивіться також відділення Нової Пошти (Київ)