шосе Харківське, 53, Київ

Назва: Відділення поштового зв'язку №175 м. Київ Лівобережного поштамту Київська міська дирекція УДППЗ "Укрпошта"

Індекс: 02175

Адреса: шосе Харківське, 53

Населений пункт: Київ

Телефон: 044 563 47 38

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 9:00 - 19:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)
  • субота: 9:00 - 17:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [3]


Постійно надсилаю з поштового відділення № 175 листи рекомендовані та з оголошеною цінністю. Послугами працівників відділення задоволений. Ввічливі,працюють швидко та якісно. Віддаю перевагу користуванню послугами саме цього відділення.

Ответить  ·  -2

Отвратительное отделение!Дно.Все именно так,как о нем пишут на сайте.Сотрудники наглые,евочпитанные и нарушают закон о правах потребителей да и вообще регламент работы отделения!НЕ РЕКОМЕНДУЮ ВООБЩЕ СВЯЗЫВАТЬСЯ С УКРПОЧТОЙ!?!?!

Ответить  ·  0

Доброго дня.
Дуже не задоволений роботою Укрпошти взагалі, цього відділення 02175 особливо. Попередні рази, коли приходив отримувати посилку, доводилось повертатись ні з чим тому, що на столі видачі часто стояла табличка "Технічна перерва", а інтервали між тех. перервами, обідом були біля години. Жодного разу не вдавалось попасти в той час, коли приймали відвідувачів, а коли попадав - буле черга штучно створена. Цього разу знайшов у себе в поштовій скринці записку на клаптику паперу від руки олівцем нерозбірливо "проста бандероль 31/3". Прийшов сьогодні, 31.03 о 18:28 в відділення і мені 2 співробітниці з порога в один голос: "чого прийшли, ми вже не працюємо, приймаємо до 18" і жодної людини в залі ... Ваша організація працює за стандартами не минулого, а позаминулого століття. Поцікавтесь, як працює пошта в Китаї, США, Канаді, Великобританії. Ваш персонал нелюдяний, лузери, обмежені, ображені люди. А сама організація - не для клиєнтів. Вам держава передала все - приміщення, зв"язок, а ви працювати не вмієте. Всього вам найкращого. Не кашляйте.

Ответить  ·  1

Дивіться також відділення Нової Пошти (Київ)