вул. Кустанайська, 1, Київ

Назва: Відділення поштового зв'язку №118 м. Київ Південного поштамту Київська міська дирекція УДППЗ "Укрпошта"

Індекс: 03118

Адреса: вул. Кустанайська, 1

Населений пункт: Київ

Телефон: 044 525 61 60

Час роботи:

  • п'ятниця: 9:00 - 17:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)
  • понеділок-п'ятниця: 9:00 - 19:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.


Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [5]


Это просто ужас , постоянные очереди и вечно недовольные работники( кроме парня и почталёна)... Меедлено ,адски медленно и очереди на улице до 10 человек

Ответить  ·  0

Очень медленно работает на почте дама лет 55, в очках, просто мрак, она или флегмат либо слегка пьяна, всегда все сложно, очень медлительна и нерасторопна, собирает огромные очереди, очень везёт когда операционист Дарья, видит, что очередь уже огромная, начинает ей помогать, и это спасает, потому что ждать можно 20-30 мин...

Ответить  ·  1

Працюють супер швидкісні працівники сарказм), ужасні працівники... Працюють надзвичайно повільно... Просто жах. Оплатити рахунок 28 хв. Відправити посилку (не мали тари, себто конверта) = чекала 36 хв... Жааааах!

Ответить  ·  0

Дозвониться по телефону - это ещё та удача! Но если и дозвонился, то это не значит, что с тобой захотят общаться на том конце связи. Но и решить на месте свои вопросы быстро не удастся. Поход на почту-03118, как нырнуть в Бермудском треугольнике. На удачу.

Ответить  ·  1

Я вкрай незадоволена роботою співробітніка відділення №118, м. Київ. Її завти Людміла. Кожного разу, коли я очікую на міжнародну кореспонденцію і бачу в трекері на сайті Укрпошти статус "Вручено", я не бачу листів ані в поштовій скринці, ані у конс'єржів (хожа неодноразово просила не залишати їм мою кореспонденцію). Мене дивує подібне ставлення і я прошу відповідальніх осіб розібратіся із ситуацією, адже кожного разу розшукувати свої листи і здогадуватися, чому листоноша забула лишити листи у скринці або віддати їх особисто в руки мені, а не третім особам, мені зовсім не цікаво. Так бути не має. Начальник Віддилення №118 знає про ситуацію, але вочевидь вплинути на неї не може або не хоче.
Дякую за розуміння.

Ответить  ·  1