вул. Садова, 33, Козин

Назва: Відділення поштового зв'язку Козин Центру поштового зв'язку № 6 м. Кагарлик Київська обласна дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"

Індекс: 08711

Адреса: вул. Садова, 33

Населений пункт: Козин

Телефон: (04572) 3-94-22

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:00 - 17:00 (Перерва: 12:00 - 13:00)
  • субота: 8:00 - 16:00 (Перерва: 12:00 - 13:00)

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [4]


Відміно

Ответить  ·  0

Посылка получена по олх доставке 20 июля,сегодня 26 июля 2021 год,деньги до сих пор на карту не зачислены. Трубку в отделении не берут.Оставила заявку на гарячей линии.

Ответить  ·  0

відправлення (відслідкував по інтернету ) пришло тиждень тому.З пошти ніяких повідомлень,телефон не працю перехдять є Ще й дивуються ,що люди переходять на нову пошту.Кому потрібен такий сервіс?

Ответить  ·  1

Назад в минуле..
Сервіс, обстановка, прилавок товарів та обладнання це все нагадує 80-ті роки.
Враження склалося що дана організація і не збирається в теперішній час. Нажаль самі не приємні враження після відвідування данного відділення. Співробітники укр пошти мабуть і двох слів не чули що таке сервіс. Все робиться дуже повільно, утворюються великі черги саме через це.
Висновок - або компанія змінюється та починає йти в ногу з часом, або окрім пенсіонерів ніхто не захоче користуватися її послугами.

Ответить  ·  1

Слава Богу,что есть почта,что она работает!Нам всё нравится в нашей почте,и будет нравиться! Ах,вам быстро?Сервис? В Новую почту ...дуйте на своих джипах! Там и сервис и адекватное отношение( согласно вашим представлениям)

Ответить  ·  -2

Дивіться також відділення Нової Пошти (Козин)