вул. Грушевського, 13, Васильків

Назва: Відділення поштового зв'язку Васильків Центру поштового зв'язку № 5 м. Васильків Київська обласна дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпотша"

Індекс: 08600

Адреса: вул. Грушевського, 13

Населений пункт: Васильків

Телефон: (04571) 2-32-77

Час роботи:

  • понеділок-субота: 7:30 - 20:00

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.

QR-код

Пошта з індексом 08600 Васильків Контакти qr

Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [10]


Все лето я проходила за посылкой. Девочка искала, и каждый раз отвечала, что нет ее.
В итоге, она была и ее вернули назад или украли.
Т.е. я должна отвечать за некомпетентность и халатность персонала???
И это не первый случай на Грушевского...
Один негатив.

Ответить  ·  1

Качество роботы отвратительное! 100 раз звонила в отделение никто трубку не берет!!! Звонила 3 часа без перерывно! Создала посылки онлайн!!! Облегчила задачу!!! 3штуки отдали ещё 20го числа! Зашла сегодня 22го числа проверить статус! А их ещё не оформили!!! Я сегодня разнесу это отделение на куски!!!!

Ответить  ·  3

відділення працює до 21години.
Прийшла за посилкою о 18год. 40хв. Посилку показали, але як у мультику листоноша "ПЕЧКИН" не віддали, бо вона з після оплатою, сказали щоб приходила до 18 години. Не дивно, що в такий час я була єдиним клієнтом, і 4 працівники пошти в пустому залі. Попробую в суботу, не відпустку ж брати. Бажання користуватися послугами укрпошти пропало.

Ответить  ·  0

Прочитала "Порядок пересилання відправлень Укирпоштою Стандарт" била очень удевлина что аказывается отправления стандартом оплата за пересилку получателем возможна если указывать ценность. Я не пойму, что сотрудники этого отделения мне говорят(. Или правила
оформления отправлений для нашей почты не существуют? Наведите порядок в отделении!!!

Ответить  ·  0

Добрый день! Могу сказать что сотрудники укрпочты у тех кого я получаю посылки хорошие! Но у меня возник вопрос, почему из других городов ко мне посылки стандартом с оплатой при получении приходят а я отправить не могу???

Ответить  ·  0

Хотілося б окремо відзначити оператора яка працює в м. Васильків ул. Грушевского 13 Войтовська. Це дуже відповідальна, вічлива та приємна працівниця. По більше б таких. Я вважаю що ця людина заслуговує на премію.

Ответить  ·  2

Войновська

Ответить  ·  1

Войновська

Ответить  ·  1

Як платите-так і працюють.А платите ви співробітникам дуже мало!!!
П.С.-ніколи не працювала в вашій організації,я клієнт!

Ответить  ·  0

21.10.2017 Нет операторов, чтобы оплатить коммунальные платежи. Поставьте ай боксы, чтобы можно было прийти и без проблем оплатить! Почему в городе должны быть такие мелочные проблемы?

Ответить  ·  2

найміть більше працівників на центральне відділення по ул.Грушевского 13, годину в черзі стояв за посилкой,на сайті написано (змініть графік) що працює до 20.00 але вже о17.00 сказали черги не займати,в повідомленні написано можна викликати курьєра а насправді він листоноша і більше чим 1кг. не доставляє. Одним словом Бардак,не раджу користуватися послугами укр. пошти

Ответить  ·  1

Прошу Вас, звернути увагу на свого співробітника с.Пшеничне
вона не виконує повноцінно свою роботу ..обраховує пенсіонерів не додає їм пенсії ...обзиває не коректними словами ...і не видає посилки заякі вже були заплачені кошти

Ответить  ·  1