вул. Незалежності України, 3А, Брюховичі

Назва: Міське відділення поштового зв'язку Брюховичі Поштамту-Центру поштового зв'язку Львівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта"

Індекс: 79491

Адреса: вул. Незалежності України, 3А

Населений пункт: Брюховичі

Телефон: (032) 234-75-00

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:00 - 18:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)
  • субота: 8:00 - 16:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [3]


Абсолютно радянський підхід.Жахливе хамське обслуговування зі сторони працівників.Графік роботи дуже дивний.

Ответить  ·  0

На пошті панує атмосфера ще радянських часів. Кому хочеться згадати дитинство, старі часи, або ж дізнатись як жили ваші батьки - приходьте. При тому, що кваліфікація працівників також залишилась на рівні тих років. Міжнародні відправлення для них в новинку. Хамство на укрпоштах вже ввійшло в звичний режим. Але окрім хамства персонал ще і придумує власні правила отримання відправлень. Наприклад, коли номер квартири в вашому паспорті не збігається з номером квартири, що вказаний на відправленні, працівниця пошти може відмовити вам в видачі вашого ж відправлення, на якому вказане ваше (!) ім‘я і за яке ви платите власні кошти.

Ответить  ·  0

є дуже багато питань до роботи персоналу, але враховуючи їхню зарплату вимагати чогось більшого й не можна , але проводити тренінги і навчання по нових послугах які вводить Укр пошта це потрібно робити , виходить що хочеш щось відправити , а тобі відмовляють у відправці кажучи що такої послуги не надається, це вже халатне ставлення до своїх обов"язків не тільки працівників а й керівництва

Ответить  ·  0

Дивіться також відділення Нової Пошти (Брюховичі)