вул. Львівська, 1, Давидів

Назва: Відділення поштового зв'язку Давидів Поштамту-Центру поштового зв'язку №1 м.Львів Львівська дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"

Індекс: 81151

Адреса: вул. Львівська, 1

Населений пункт: Давидів

Телефон: (03230) 33-1-24

Час роботи:

  • вівторок-п'ятниця: 9:00 - 18:00
  • субота: 9:00 - 17:00

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [4]


Протягом трьох днів приходжу на пошту,а вона закрита,ні оплатити комунальні послуги ні забрати посилку немає як,працюють безвідповідально,вирішують самі як і до котрої години працювати,суцільний бардак!!

Ответить  ·  0

Вибачте. Нікого не хотіла обідити своїми словами.
Гарних свят !

Ответить  ·  0

У суботу укр пошта працює до 16:15. Я прийшла на пошту 15:40. А пошта була закрита. Я не розумію чому. До закриття пошти 35 хв. Розумію що в вихідний можна піти раніше на 5-10 хв. Але це було 35 хв. І це ще не точно що 35 хв. Можливо працівники навіть і з обіду не повертались. Бувають випадки коли працівникові, потрібно бути дома. Сталася якась ситуація. То тут без питань. Але це вже не перший раз коли люди приходять на пошту, щоб забрати товар. А пошта просто закрила. І немає різниці що це ще робочий час. Я живу далеко. І йти зимою на пошту. Бажання і так нема. А тут ще тепер чекати до вівторка. Бо хтось не попередивши про швидше закриття пошти собі просто пішов до дому.
Можливо, якщо працівники пошти не хочуть працювати. І вони не можу досидіти до кінця робочого дня. То варто змінити працівників? Думаю що багато хто погодиться працювати там.

Ответить  ·  2

Повністю халатне ставлення до робочого графіку і непрофесійність.
Сьогодні двічі їздив на пошту, в 13.15 і в 15.20. Потратив загалом більше півгодини щоб двічі подивитись на зачинені двері. При тому що посилка ну дуже потрібна на СЬОГОДНІ. Сьогодні робочий день, але персонал, здається, зробив собі вихідний. При тому жодного оголошення про те, що пошта сьогодні не працює нема. І це не вперше таке ставлення до робочого графіку! До біса! Послугами укрпошти більше не користуватимусь!

Ответить  ·  2

Дивіться також відділення Нової Пошти (Давидів)