вул.Галицька, 9, Винники

Назва: Міське відділення поштового зв'язку Винники Поштамту-Центру поштового зв'язку Львівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта"

Індекс: 79495

Адреса: вул.Галицька, 9

Населений пункт: Винники

Телефон: (032) 296-01-20

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:00 - 18:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)
  • субота: 8:00 - 16:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [10]


Дівчата у відділенні просто неймовірні!!! Настільки ввічливо, професійно і швидко обслуговують, що не відразу розумієш, чи це наша пошта....Особливо, в порівнянні з попереднім персоналом

Ответить  ·  2

Щира подяка дівчатам Укрпошти в Винниках!!! Дуже сподобалося обслуговування❤❤❤!!! Швидко,чітко і з посмішкою

Ответить  ·  1

Хочу висловити щиру подяку відданим працівникам Винниківської Укрпошти за їх важку волонтерську працю. Завжди професійні, людяні і готові надати сервіс на високому рівні (роблять для цього все від них залежне). Дай вам Боже здоров'я і дякуємо за відданість своїй справі, сумлінну працю і ТЕРПІННЯ!!!

Ответить  ·  -2

Дуже гарне обслуговування, ввічливі та швидкісні працівники

Ответить  ·  -2

Хочу подякувати працівникам, які працюють з міжнародними відправленнями, завжди привітні та уважні,виконують свою роботу з таким завзяттям, що багатьом треба ще у них повчитися. Дякую за вашу роботу!

Ответить  ·  2

Оператор на пошті,хамка!Подзовинала до них на пошту за одним питання,не встигла договорити а вони зразу вибили.Потім ше раз подзвонила вони сказали зараз» «передзвонимо»ага так і не передзвонили,ужас!Найгірше відділення в Україні!!!!!!

Ответить  ·  2

Оператор на пошті,хамка!Подзовинала до них на пошту за одним питання,не встигла договорити а вони зразу вибили.Потім ше раз подзвонила вони сказали зараз» «передзвонимо»ага так і не передзвонили,ужас!Найгірше відділення в Україні!!!!!!

Ответить  ·  0

Прошу повідомити, чому а робочий час слухавка у відділенні пошти відкладена. Протягом дня неможливо додзвонитись та вияснити у працівників відділення чому мною не отримано жодної інформації( повідомлення, смс) ,щодо міжнародної посилки яка поступила у відділення 26.04.2021р.

Ответить  ·  2

Насправді працівників відділення можна зрозуміти, які працюють з останніх сил. Вони працюють в таких умовах, які їм створило їхнє керівництво. Якщо відділення незабезпечене нормальними компами і нетом, якщо бракує персоналу у відділенні, якщо приміщення маленьке а народу дофіга то чому тут дивуватись??? Керівництво в першу чергу має забезпечити нормальні умови, як для працівників так і для відвідувачів... Люди невинні що в таких умовах працюють. Чому на Новій пошті все швидко, а на Укрпошті ні? Бо керівництво Укрпошти, не спромоглося організувати нормальний процес обслуговування. За те придумали продавати гречку і консерви і туалєтний папір)) Можливо глобальні реформи в дії, але на місцях менеджери б'ють в штанги, а винні прості люди, які виконують свою роботу в дуже складних умовах

Ответить  ·  7

Оператор на пошті,ХАМКА!Дзвониш,щоб дізнатись інформацію,а вона:шо ти тараториш,у нас всьо на поЧті,всьо! І збила)

Ответить  ·  -1

Дивіться також відділення Нової Пошти (Винники)