вул.Галицька, 9, Винники

Назва: Міське відділення поштового зв'язку Винники Поштамту-Центру поштового зв'язку Львівської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта"

Індекс: 79495

Адреса: вул.Галицька, 9

Населений пункт: Винники

Телефон: (032) 296-01-20

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:00 - 18:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)
  • субота: 8:00 - 16:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [10]


Хочу подякувати працівникам, які працюють з міжнародними відправленнями, завжди привітні та уважні,виконують свою роботу з таким завзяттям, що багатьом треба ще у них повчитися. Дякую за вашу роботу!

Ответить  ·  1

Оператор на пошті,хамка!Подзовинала до них на пошту за одним питання,не встигла договорити а вони зразу вибили.Потім ше раз подзвонила вони сказали зараз» «передзвонимо»ага так і не передзвонили,ужас!Найгірше відділення в Україні!!!!!!

Ответить  ·  1

Оператор на пошті,хамка!Подзовинала до них на пошту за одним питання,не встигла договорити а вони зразу вибили.Потім ше раз подзвонила вони сказали зараз» «передзвонимо»ага так і не передзвонили,ужас!Найгірше відділення в Україні!!!!!!

Ответить  ·  0

Прошу повідомити, чому а робочий час слухавка у відділенні пошти відкладена. Протягом дня неможливо додзвонитись та вияснити у працівників відділення чому мною не отримано жодної інформації( повідомлення, смс) ,щодо міжнародної посилки яка поступила у відділення 26.04.2021р.

Ответить  ·  1

Насправді працівників відділення можна зрозуміти, які працюють з останніх сил. Вони працюють в таких умовах, які їм створило їхнє керівництво. Якщо відділення незабезпечене нормальними компами і нетом, якщо бракує персоналу у відділенні, якщо приміщення маленьке а народу дофіга то чому тут дивуватись??? Керівництво в першу чергу має забезпечити нормальні умови, як для працівників так і для відвідувачів... Люди невинні що в таких умовах працюють. Чому на Новій пошті все швидко, а на Укрпошті ні? Бо керівництво Укрпошти, не спромоглося організувати нормальний процес обслуговування. За те придумали продавати гречку і консерви і туалєтний папір)) Можливо глобальні реформи в дії, але на місцях менеджери б'ють в штанги, а винні прості люди, які виконують свою роботу в дуже складних умовах

Ответить  ·  6

Оператор на пошті,ХАМКА!Дзвониш,щоб дізнатись інформацію,а вона:шо ти тараториш,у нас всьо на поЧті,всьо! І збила)

Ответить  ·  -2

Трішки заспокійте будь ласка своїх листонош, котрі носять пенсію! Старша Голіян - не додає постійно то 4 то 6 грн!!!То вже 12 не мала!!! А новенька на Стрілецькій хамить старшим жінкам, розповсюджує плітки і не дає перерахувати гроші при ній.

Ответить  ·  -1

Доброго дня!
Будь ласка, виправте інформацію щодо роботи відділення. В суботу працюють до 15:00, а не до 16:00! Із-за цієї помилки тільки час та пальне згаїв.

Ответить  ·  2

Гіршого відділення непевно немає,хамлять клієнтам,своєї провини не визнають,прийшов отримати посилку відслідковую на сайті товар прийшов ще два дні до того і смс прийшло щоб забрати але у відділенні посилки немає

Ответить  ·  2

Відділення працює жахливо! Порозганяйте тих передпенсіонерів чи пенсіонерів, які там працюють, дайте дорогу молодим, які ХОЧУТЬ працювати! Закривають відділення коли самі хочуть, незважаючи на графік роботи відділення, по телефону, вказаному на сайті - не додзвонитись, ніхто не бере трубку. рекомендований лист тижнями лежить на відділенні, поки не прийдеш і сам не дізнаєшся про те, що він є

Ответить  ·  5

Дивіться також відділення Нової Пошти (Винники)