пл. Свободи, 8, Жидачів

Назва: Відділення поштового зв'язку Жидачів Центру поштового зв'язку №4 м.Жидачів Львівська дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"

Індекс: 81700

Адреса: пл. Свободи, 8

Населений пункт: Жидачів

Телефон: (03239) 31-2-36

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:00 - 18:00
  • субота: 8:00 - 16:00

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [4]


Добрий день ,в 12 січня 2022 року зробила замовлення з Китайського сайту товар ,до 30.03.2022 не його отримала, а лист прийшов від поставщика, що 04.02.2022 р моє замовлення №7V7YPDV5 прибуло до відділення 81700. Питання кому Ви вручили мій товар, і хто мені вдшкодує збитки ?

Ответить  ·  0

Доброго дня.До кого звертатися,якщо мені смс прийшла 10лютого,що посилка прямує у відділення села Жупани, сьогодні вже 17лютого і поштарка каже що моєї посилки немає.Посилка вже оплачена,і до кого тепер звертатися,як перевірити

Ответить  ·  0

Найгірше обслуговування, рекомендована кореспонденція до державних установ днями лежить у поштовому відділенні без доставлення.
В робочий час додзвонитися на відділення нереально.

Ответить  ·  0

Працівниця Жидачівського поштового відділення, Михайлишин Мар"яна, опинившись тимчасово на посаді начальника поштового відділення у селі Бережниця, вирішила, що може дозволити собі хамське ставлення до клієнтів Укрпошти. У робочий час замкнула двері відділення, ігноруючи нашу присутність за цими дверима. О 14,30 відчинила і на наші запитання про те чи довго ще очікувати, відповіла, що чекати нас не змушує і ми можемо бути вільні. І це після того, як ми при температурі -9 простояли під вікном біля години часу.

Шановні працівники Укрпошти Жидачівського району, ми не ідіоти і знаємо про вашу невисоку платню, але і в нас вона теж не міністерська. Зі мною поруч була присутня жінка, чоловік якоі два роки у зоні АТО сапером відслужив. У мене питання до вас усіх: хіба ця людина заслужила очікувати на холоді, щоб вчасно оплатити за комунальні послуги, і почути байдужу і хамську відповідь в обличчя про те, що вона може бути вільна?

До речі, хочеться бачити табличку на робочому місці або бейджик на одязі вашого персоналу, бо Мар"яна Михайлишин не бажала повідомити нам своє ім"я, попутньо зауваживши, що звертати увагу на розклад роботи поштового відділення не варто.

Хотілось би отримати відповідь ще на таке запитання - то варто звертати увагу на розклад роботи чи не варто????

Ответить  ·  1

Дивіться також відділення Нової Пошти (Жидачів)