вул. Пушкіна, 7, Золочів

Назва: Відділення поштового зв'язку Золочів Центру поштового зв'язку №6 м.Буськ Львівська дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"

Індекс: 80700

Адреса: вул. Пушкіна, 7

Населений пункт: Золочів

Телефон: (03265) 43-2-85

Час роботи:

  • понеділок-субота: 7:30 - 20:00
  • неділя: 7:30 - 20:00

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [3]


Робив покупку в інтернет магазині. Прийшло повідомлення у вайбері і я в той же день пішов отримувати у відділення. Під час оплати виникло «непорозуміння». Відправник (інтернет-магазин) вказав суму до спали, а також плату за переказ. При отримані сума була більша, додатково потрібно було заплатити певну суму. На прохання пояснити що це, за що плата, сказали спочатку що це за переказ коштів, але показавши що в самому чекові видно, що за переказ сплачено відповіли «що не знають що це, в них комп'ютер все сам рахує». Як виявилось я оплатив «своє повідомлення про те що посилка у них у відділенні», тобто що до мене додому прийшли і повідомили, хоча до мене не те що не приходили, вони навіть адреси не знали, тому що я вказував лише індекс відділення, а від моменту коли посилка прийшла в Золочів пройшло кілька годин. «Чудові» працівники.

Ответить  ·  0

Це просто ужас з тою поштою, посилка тиждень вже як була "відправлена" а насправді лежить напевне під столом і чекає поки згадають про неї, на телефон ніхто не відповідає. Часто працюю з укр поштою але такого ужасного відділення ще не зустрічала.

Ответить  ·  0

такоивї маханої кантори я ще небачив щоб нікого на роботі не було! обірвані лінії телефону 42347 позвонив у
львів у київ пообіцяли за 24год
відремонтувати, а вже тиждень
не працює

Ответить  ·  0

Дивіться також відділення Нової Пошти (Золочів)