вул. Калініна 13, Полтава

Назва: Відділення поштового зв’язку № 21 м. Полтава Полтавської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта"

Індекс: 36021

Адреса: вул. Калініна 13

Населений пункт: Полтава

Телефон: (0532)63-29-19

Час роботи:

  • понеділок-субота: 7:00 - 18:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [10]


ціна якість відповідні все було максимально швидко і якісно і зручно дякую

Ответить  ·  0

на сайті не вірно вказана адреса згідно з законом про десовєтізацію актуальна назва вулиці Гетьмана Івана Мазепи, це порушення закону України

Ответить  ·  0

Прийшов за годину до закриття уже нікого не було.
36021 . Хоча від укр пошти очікувати більшого не варто.
Відстала контора. Жах. Давно пора закрити і всіх розіггати.

Ответить  ·  0

Прийшов отримати терміновий заказний лист! Але паспорт я залишив на роботі і не мав змоги забрати його! Підійшов на пункт отримання пояснив причину, сказав що можу показати посвідчення військового там теж є фото та всі печаті підтверджуючі особу! На це вона вибачте мене послала в жопу і сказала що я можу світити посвідченням в себе на роботі!
Гіршого відділення в житті не бачив!

Ответить  ·  0

Прийшла отримати посилку о8.40(попередньо подивилась на сайті години праці (з7.00до18.00)) працівник в грубій формі сказала що працюють з 9.00 ,а ваша посилка міжнародна і я її взагалі отримаю після 10.00. Всі зміни послуг в укрпочті коту під хвіст якщо немає поваги від працівників!прошу вплинути на відношення ваших працівників до клієнтів! Та відредактувати інформацію про години праці на сайті!

Ответить  ·  3

на жаль доводиться іноді користуватися послугами цього відділення. Невже в Укрпошті дійсно такі проблеми з кадрами? Впевнений, що все залежить від керівника відділення. Аби людина була на своєму місці, реагувала на скарги і зауваження відвідувачів, була не байдужою до думки про роботу колектива - не було б цих відгуків.
І ще мене здивувало проведення санітарного дня 28.04.18, напередодні 4-х вихідних. Фактично відділення не працюватиме 5 днів. Чудова організація праці.

Ответить  ·  0

відділення по Калініна 13, саме погане напевно з усіх відділень в полтаві. персонал не вихований на всіх гиркають, працювати не хочуть.
прийшов сьогодні о 17.06 на що мені сказали ми вже не працюємо хоча графік до 18.00. на це звернув я їм увагу у відповідь пролунало а ми що не люди.

Ответить  ·  5

Смогу ли я забрать посылку без международного трек номер, мне продавец оставил трек без букв, одни цифры, смогу ли я по кому треку или же по паспорту забрать посылку, или может можно будет сказать страну отправления...посылка с али

Ответить  ·  0

Позвонил спросить пришла ли посылка с Китая, грубо ответили приходите с паспортом - проверим, я нахожусь в другом городе - такой возможности нет, отвратительное обслуживание, приду на отделение оставлю отзыв в книгу жалоб!

Ответить  ·  1

Пришёл за посылкой, а тут как начался крик , я даже не понял почему так , пришёл в то время в которое выдают груз, в 12-25 и потом понял, что дело в работнике, у неё есть психическое расстройство личности, я такого не то что бы даже плохого отношения, а (гнилого) давно не видел!!!! Пусть этому работнику всё воздастся по его здоровью!

Ответить  ·  1

Дивіться також відділення Нової Пошти (Полтава)