вул. Героїв Сталінграду 30, Полтава

Назва: Відділення поштового зв’язку № 40 м. Полтава Полтавської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта "

Індекс: 36040

Адреса: вул. Героїв Сталінграду 30

Населений пункт: Полтава

Телефон: (0532)66-59-39

Час роботи:

  • понеділок-субота: 8:00 - 18:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [6]


Прочитав відгуки,і незрозуміло по яке відділення ? Я регулярно отримую посилки на 40му відділенні,і за три роки жодного разу не стикнувся з тим що пишуть.обслуговуванням усіх працівників задоволений.наотмість неврівноважених і хамовитих людей в черзі бачив.може то ви і є ?

Ответить  ·  0

Суббота. Рабочий день. 16:00 отделение закрыто. В чём дело???

Ответить  ·  1

Жахлива контора! Цікаво, якесь керівництво тут є?!!

Ответить  ·  0

мерзотна контора! типова совкова держпошта-мутант!
саме відділення в гратах не нагадує а ні пошту, а ні роботу для людей.
Персонал - окрема частина! Почну з того,що "сповіщення" про бандероль, чи будь що, пишуть на клаптиках зі сторінки з зошиту в клітинку, нерівно розірваного разів 6-8, тоб то розміром 4х6см, від руки,зрозуміло,російською мовою,ну й головніше, що при цьому використовують старі-совкові назви вулиць!
Повернусь до відділення - в найгірших традиціях совку ведуть тони гросбухів з записами, в котрих також пишуть російською й ті самі совкові назви вілиць, навіть коли кажешь свою дійсну адресу!!!
Саме відділення окрім грат ще оснащене трійкою рядів за гратами з сумнівними товарами на кшталт миючих засобів.Держпошта вирішила ще відродити ще одного совкового мутанта сільпо?
Про персонал -
криклива російсько мовна тітка, котра усім своїм нутром ненавидить клієнтів з початку до кінця роботи не вибачається, що крикнула щось недолуге на питання - чому не працює каса? Натомість вона каже,що: "не виноВАТА, что у неё такой голос". Голос дійсно примерзотний, і дійсно не ії провина в цьому.
Провина укрпошти не тільки переді мною,а перед усією Державою в тому, що подібні "робітники" до цих пір "працюють" у відділках та управліннях.
Та заверешую новелу про совок та пошту - відповідь на питання я такі отримав -
каса (тобто віконце за гратами) працює не з 9,як значиться на шильді Держустанови, а з 10 -
як і надруковано на А4 аркуші і вставлено в файл з подальшим наклеюванням цього лайна поруч з подібними "об'явами" на скло, поміж клієнтами, гратами, та персоналом укрпошти.
Висновки зробіть,будьласа, самостійно.

Ответить  ·  3

Неадыкватные, непрофиссиональные люди тут работают!!! Не рекомендую никому!!!

Ответить  ·  1

Дозвониться невозможно в 40е отделение ! Дозвонилась с сотого раза узнать о переводе! Продиктовали номер 661962 там вообще трубку не берут!

Ответить  ·  1

Дивіться також відділення Нової Пошти (Полтава)