вул. Князя Острозького, 4/6, Рівне

Назва: Відділення поштового зв’язку № 24 м. Рівне Поштамту - Центру поштового зв’язку № 1 м. Рівне Рівненська дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"

Індекс: 33024

Адреса: вул. Князя Острозького, 4/6

Населений пункт: Рівне

Телефон: (0362) 25-23-59

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:00 - 18:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)
  • субота: 8:00 - 15:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.


QR-код

Пошта з індексом 33024 Рівне Контакти qr

Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [8]


Ніколи б не подумала,щоб заплатити комунальні послуги треба попасти на «милість» оператора. Якщо на вікні написано : приймаємо комунальні платежі, то забули дописати,що тільки тоді коли зачинене *1 вікно,або є настрій у працівника,або як інакше клієнт має здогадатись??? Начальник відділення взагалі без ніякої реакції на конфлікт.Прийшлось відстояти дві черги,шкода,що нічого не міняється.

Ответить  ·  1

Це не відділення а просто катастрофа, другий день в них не працює щось і обслуговувати клієнта відмовляються, то в таких випадках закрийтесь до вирішення своїх проблем!!! Я б таких працівників гнала в три шиї!!! Не всіх правда але деяким там взагалі не місце!!!

Ответить  ·  1

Сам не в захваті від тих псевдо "працівничків",дійсно хамське відношення до клієнтів.Звільнити н....рен!

Ответить  ·  1

Усі працівники дуже привітні, виняток жіночка, що видає посилки Китай, їй треба змінити роботу, вона завжди зла, це не її робота, і це не лише моя думка

Ответить  ·  5

Працівниця, яка працює за вікном під номером 5,брюнетка, видає закордонні посилки, не привітна, завжди зла, відповідає на питання з агресією, ніби то кліент винний в чомусь, або їй чимось насолив. Інколи просто ну дуже не приємно ходити і забирати посилки, але це найближче відділення. Такій працівниці треба працювати не з людьми, а на роботі, яка не пов'язана з обслуговуванням. І повірте, це не одна я так вважаю. Якщо в неї в житті проблеми, нехай це не виміщує на ні в чому невинних людях.

Ответить  ·  6

Це жах...Скільки користуюся саме цією поштою,а з таким стикнулася вперше...Йду за посилкою,думаю перепровірю в неті чи точно прийшла...І тут шок...Вона вручена мені особисто,хоча я за нею не ходила...Думала помилка інтернету...І тут прийшла на почту,а її справді немає....Як таке можливо...Безвідповідальність працівників....Щей мене крайньою хотіли зробити....Прийшлося два рази туди їздити...Добре що хоть посилку в нормальному стані повернули...

Ответить  ·  5

Укрпошта как всегда на высоте! В отделении работают одни деграданты которые не слышат, что им говорят люди. О воспитании работников я промолчу... Алкаши на помойках бывают более вежливыми чем эти идиоты. Вообщем не отделение а сущий кошмар...

Ответить  ·  2

Прийшло повідомлення що заказний лист надійшов у відділення, але вже четвертий день донести не можуть по адресі. Швидко працюють.

Ответить  ·  1

Дивіться також відділення Нової Пошти (Рівне)