вул. Жовтнева, 28, Гайсин

Назва: Відділення поштового зв’язку м. Гайсин Центру поштового зв'язку № 5 м. Гайсин Вінницька дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"

Індекс: 23700

Адреса: вул. Жовтнева, 28

Населений пункт: Гайсин

Телефон: (04334) 2-66-63

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 7:30 - 20:00
  • субота: 7:30 - 20:00
  • неділя: 7:30 - 20:00

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.


Поштові відділення поруч

QR-код

Пошта з індексом 23700 Гайсин Контакти qr

Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [4]


Обслуговування просто жах. Черги на видачу посилок величезні. Персонал як сонні мухи. Не досвідчені. Цілим стадом ходять шукають одне відправлення, цим часом чоловік п'ятнадцять чекає своєї черги. Хоча доставка дешевша, але краще вже на нову пошту замовляти.

Ответить  ·  5

Доброго дня, пишу скаргу на відділення укрпошти міста Гайсин. Прийшла посилка (Китай) повністю оплочена, зателефонували ,повідомили про це, попросили прийти забрати. Не мала змоги забрати її,попросила аби віддали поштарці щоб та принесла додому, сказали що так зробити не можуть. Пройшло 2 дні , приїхала на пошту забрати посилку. Її не знайшли, сказали що можливо забрала поштарка. На прохання на те ,щоб зателефонували її і запитали чи не брала вона посилки нахамили і відмовились це робити. Попросили номер телефону щоб самим зателефонути, теж відмовили. Працюють безвідповідальні люди ,які не відповідають за свої вчинки та слова. Жахливе обслуговування!

Ответить  ·  3

Добрий день перевод на Баландюк Віталій Іванович не прийшов ще

Ответить  ·  -1

Начало работы Укрпочты в Гайсине не с 7.30 а с 8.00

Ответить  ·  2

Дивіться також відділення Нової Пошти (Гайсин)