вул. Гордіюк, 35, Луцьк

Назва: Відділення поштового зв'язку № 26 м. Луцьк Волинської дирекції Українського державного підприємства поштового зв’язку "Укрпошта"

Індекс: 43026

Адреса: вул. Гордіюк, 35

Населений пункт: Луцьк

Телефон: 0332259696

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:00 - 19:00
  • субота: 9:00 - 16:00

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.


QR-код

Пошта з індексом 43026 Луцьк Контакти qr

Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [10]


Посилку загубили,говорять що відправили назад.відправник каже що в кабінеті їхньому посилка у нас. Коли начала з ними скандалити кажуть що можуть вернути її з дороги.і можливо забрати до кінця дня. Несуть таку фігню що самому смішно. Хотілося б що замінили трошки колектив більше відповідальних.

Ответить  ·  0

Працівники відділення 26 надають послуги дуже погано. Повідомлення про надходження рекомендованих листів листів не надають !!! Навітьна пошті не могли найти рекомендований лист і тільки за інформацією про надходження рекомендованого листа в базі даних компютера на пошті через 20 хвилин лист найшовся, який за їх інформацією вже був підготовлений на відпраавку - повернення, хоча раз в 2-3 дня ходжу на пошту за інформацією - чи надійшов мені рекомендований лист. Кошти на відправку рекомендованих листів беруть справно, а працювати не хочуть. Думаю, що керівництву варто звернути на стан роботи даного відділення.

Ответить  ·  0

Дописую ще, бо те, як працівники відділення 26 виконують обов*язки - варто всім знати! Нарешті додзвонилась сьогодні - запитую де ж мій рекомендований лист? Є, кажуть, листоноша принесе. І дійсно через години дві приносять лист, я отримала і розписалась. А листоноша говорить - вам ще один лист, я ношу його з 20 вересня - розпишіться !!!! Це був лист - відповідь з 26 відділення на моє звернення у книзі скарг! Причому другий раз я писала про те, що не було реагування на моє перше звернення. В листі зазначили що відповідь мені надсилали ще 18 квітня 2017 року! Але в книзі скарг про це мали б зазначити - і я не писала б вдруге. Я цього листа не отримувала. Так що якщо вони свої листи не можуть вчасно доставити, то що вже говорити за інші. У листі написано, що причиною є неукомплектованість штату. Я б ще добавила - його некомпетентність!

Ответить  ·  1

Це відділення взагалі не виконує своєї основної функції - надання поштових послуг. Люди не отримують посилки або зовсім, або з великими проблемами. Якщо і надається послуга то неякісно і не професійно! Двічі писала у книгу скарг - реакція нульова! Пішла у відділення подивитись чи є хоч якийсь запис або реагування на мою скаргу - в книзі - нічого! Про яку якість може йти мова якщо вони елементарних речей не розуміють і не роблять! На сьогодні чекаю рекомендованого листа. Подзвонили з установи м.Луцьк що надіслали рекомендований лист - пройшло багато часу - ні повідомлення ні листа. Номер телефону відділення який тут зазначено - не існує !!!!

Ответить  ·  1

Персонал хамло. Позвонила спитати чи прийшла посилка, бо жодного разу не повідомили про прибуття: ні смс ні в почту повідомлення не кидали, то аони відмовились подивитись, кажуть що в них лише 3 оператори і вони зайняті. Хамливі, безкультурні, ліниві, не звертають уваги на клієнта що приходить і займаються своїми справами або трандять між собою. Просто жахливе обслуговування..Нова пошта на їх фоні працює відмінно.

Ответить  ·  1

Персонал почты - одно ХАМЛО!

Ответить  ·  2

що правда то правда..сама жахливіша пошта..черги великі.завжди в них не шось працює .хамлять...савдеп ще той..попрацювали б вони в приватній фірмі. з таким відношенням до роботи..гнали б іх як собак...

Ответить  ·  1

Сьогоднішнє відвідування відділення буду згадувати як страшний сон. Зіткнулася із завідуючою. Люди добрі, з такими працівниками не потрібно розмовляти, потрібно брати довбню і по між роги.

Ответить  ·  2

На відділенні 26 завжди багато людей,коли не зайдеш.Працює одна каса,а інші працівники ходять туди сюди без діла.Немає свіжого повітря,неприємний запах в приміщенні!

Ответить  ·  1

То чого ви туди ходите по Луцьку купа інших відділень ходіть на інші а не жалієтись як малі діти ви просто слабаки

Ответить  ·  3

Дивіться також відділення Нової Пошти (Луцьк)