вул. Гагаріна, 5, Дубове (Дубове)

Назва: Міське відділення поштового зв’язку Дубове Цеху обслуговування споживачів № 1 Тячів Центра поштового зв’язку № 2 Хуст Закарпатської дирекції УДППЗ "Укрпошта"

Індекс: 90531

Адреса: вул. Гагаріна, 5

Населений пункт: Дубове (Дубове)

Телефон: 03134-7-25-15, (067)2267617

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:00 - 17:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)
  • субота: 8:00 - 17:00 (Перерва: 13:00 - 14:00)

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.


Поштові відділення поруч

QR-код

Пошта з індексом 90531 Дубове (Дубове) Контакти qr

Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [4]


Укрпошта дуже зручна там всі привітні, але нехай працюють до 17 години бо це неправильно.На сайті написаний графік роботи до 17:00 а працюють вони лише до 16: 00 як так?

Ответить  ·  0

Укр пошта в Дубовому дуже подобається всі працюють швидко та якісно працівники дуже привітні все допоможуть

Ответить  ·  0

Наша Укрпошта найбрехливіша у світі! Мушу поскаржитися. На сайті написано що у нас в селищі вона працює у суботу з 8 до 17 год. Безпосередньо у відділенні я дізналася що вони працюють тільки до 13 год дня. При тому, не раз ставалися випадки, коли я приходила за посилкою, на дверях був прикріплений папірець з надписом "технічна перерва 10 хв" чи "20 хв", а відчинялися вони не через 10 хв . а через годину в кращому випадку, або взагалі зачинялися повністю, не відробивши повний робочий день за графіком. Це досить часто відбувається протягом тижня. І ще не раз відбувалася така ситуація, коли мені приходила смс "отримайте відправлення", я приходила у відділення в той же день, а мені говорили що це тільки смс, а насправді відправлення ще не в них, воно ще в Тячеві, і буде аж на наступний день. І ще щойно отримала смс що відправлення вже у відділенні, коли вони вже зачинилися.Тобто як це відбувається? І не тільки зі мною, а багато людей те саме розповідали.
Будь-ласка, покращіть свій сервіс, бо через такі ситуації я і багато інших клієнтів перестануть користуватися вашими послугами в кращому випадку! В гіршому, це повідомлення піде до селищної ради і т.д.

Ответить  ·  -1

Вам направили чомусь мою посилку,яку я чекаю у Буштині.Прошу повернути за адресою.

Ответить  ·  0

Дивіться також відділення Нової Пошти (Дубове (Дубове))