вул. Дендеші,8, Ужгород

Назва: Міське відділення поштового зв’язку Ужгород-7 Ужгородського поштамту Закарпатської дирекції УДППЗ "Укрпошта"

Індекс: 88007

Адреса: вул. Дендеші,8

Населений пункт: Ужгород

Телефон: 0312-66-86-74

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:30 - 16:00 (Перерва: 13:30 - 14:00)
  • субота: 8:30 - 13:30

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [2]


Це якесь знущання, а не пошта!!!! Відправила на це відділення ПОСИЛКУ З ПІСЛЯПЛАТОЮ. Посилку отримала адресат ще у пятницю. Та виникає питання сьогодні середа, але гроші післяплата до тепер не відправлені!!! Зателефонувала у відділення, мені пояснили, що не мали змоги надіслати бо зламався компютер!!! ДИВНО!!! ТОДІ ЯКИМ ЧИНОМ ВИ ВИДАЛИ ПОСИЛКУ? НЕ ДАВШИ ЧЕК ПРО ПІСЛЯПЛАТУ?!!! Мені пообіцяли провести платіж головпочтамту, але номер дати не можуть (передзвоніть за годину). Дзвоню...... ніхто не відповідає!!!!! Це що якісь махінації!!!!

Ответить  ·  1

Не зрозуміло чи взагалі працюють на відділенні люди, котрі надають поштові послуги: посилку з Донецької області відправили ще 26 квітня, надійшла до Ужгорода 05 травня, сьогодні уже 10 травня відслідковую на "сервіс укрпошта", де вказано"об'єктом поштового зв'язку Ужгород з індексом 88000 10.05.16 адресату повідомлено повторно про надходження на його адресу поштового відправлення за номером 855.........."! Безподобно: я чекаю посилку, а тут виявляється, що мені вже повторно надіслали повідомлення! Повідомлення- невидимка, вдруге! Нема слів. Але це ще не все: підписалася на журнал БУРДА на півріччя, журнал у квітні не принесли, у травні - також, хоч він приходить щомісяця в перших числах, і кому не подзвони - ніхто нічого не знає і не хоче знати: телефоную на ЦОП (вул.Лавріщева) - диспетчер футболить до іншого працівника, який взагалі слухавеу не піднімає. Запитання: укрпошта - це чиясь приватна лавочка, чи першочергове завдання у відділення - відшити аби голову не морочив ніхто. Авторитет цього підприємства серед населення так і пре, і рве всі кордони. Спасибі за СЕРВІС! Завтра іду писати скаргу, бо може керівництво не знає про надзвичайно якісне виконання обов'язків своїми підлеглими, отже буде знати, бо це ще не всі факти!

Ответить  ·  1

У мене також проблеми з тою поштою , Почтальонша хамка каталоги не приносить з книжного клубу хвоню грубить. Тепер мають мені книжку переслати сволочь повідомлення не несе звоню трубку не беруть

Ответить  ·  0

Дивіться також відділення Нової Пошти (Ужгород)