вул. Оноківська, 16, Ужгород

Назва: Міське відділення поштового зв’язку Ужгород-14 Ужгородського поштамту Закарпатської дирекції УДППЗ "Укрпошта"

Індекс: 88014

Адреса: вул. Оноківська, 16

Населений пункт: Ужгород

Телефон: 0312-63-95-38

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:30 - 16:00 (Перерва: 13:30 - 14:00)
  • субота: 8:30 - 13:30

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.


QR-код

Пошта з індексом 88014 Ужгород Контакти qr

Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [8]


Із-за недоставки рекомендованого листа зараз розгрібаю ситуацію що склалася. Попросив надати довідку про підтвердження того, що кореспонденцію не доставляють. Дали платну довідку за 12 гривень.

Ответить  ·  0

Із-за недоставки рекомендованого листа зараз розгрібаю ситуацію що склалася. Попросив надати довідку про підтвердження того, що кореспонденцію не доставляють. Дали платну довідку за 12 гривень.

Ответить  ·  0

Коли вже у вашій кл....й пошті нарешті буде порядок. листи не доходять вчасно . повний бардак. телефони не доступні. нащо вас тоді взагалі . Я обурена просто. І хто несе відповідальність за несвоєчасну доставку повідомлень про рекомендовані листи ,робите людям тільки проблема, якщо займаєтеся справою доставки то робіть це вчасно і якісно

Ужгород Оноківська 16

Ответить  ·  0

Забула дописати,на дзвінки теж не відповідають!

Ответить  ·  0

3 січня мала отримати грошовий переказ,сьогодні уже 16 січня.За весь цей час ні одного повідомлення!!!Ходила туди сама,виясняти,почтальйонка хамка!-відповідь:"Нічого не дивлюся!Нічого не дам!Нас затопили"Начальство теж нічого внятного не сказали,ніби вони не пам'ятають переказу на моє прізвище.Питання,до чого тут я? І,де моі гроші?(сумма не мала)!!!Такого відділення я ще не бачила,не відділення а якийсь підвальний склад!Бардак!Чорти ноги поламають,скоро своі голови там не знайдуть!Чекаю ще тиждень(дуже надіюсь,що до суду не дійде)!

Ответить  ·  0

забула додати вiддiлення 88014 Оновкiвська ,Ужгород.

Ответить  ·  1

Почтальон по імені Оксана ходить вічно буха і нічого не приносить, навіть повідомлення на заказні відправлення. за що отримує гроші?

Ответить  ·  1

Працюють - та це взагалі працею назвати не можна. Листи не доставляються. Поштар не ходить або взагалі викидає листи в смітник. На скарги у самому відділенні не реагують.Повідомлення про рекомендовані листи не доставляються і листи зникають навіть ті що точно відомо про їх надсилання, а ті-що якимось чином доставленні повідомлення із запізненням більше двох тижнів при зверненні у відділення відповідають що листів немає бо вони повернулись на зад - куди?На якій підставі вони повернулись, а не були доставлені чи очікували кореспондента у відділенні. Повна анархія у роботі відділення це просто жах!!!
А про знання законодавства про доставку поштових відправлень та ну взагалі не чули!!! Немає слів!!!

Ответить  ·  1

Дивіться також відділення Нової Пошти (Ужгород)