вул. Леніна, 3, Лугини

Назва: Центральне відділення поштового зв'язку №1 смт. Лугини Центру поштового зв'язку №2 м. Коростень Житомирська дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта»

Індекс: 11301

Адреса: вул. Леніна, 3

Населений пункт: Лугини

Телефон: (04161) 9-15-82

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:00 - 18:00
  • субота: 8:00 - 17:00

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.


QR-код

Пошта з індексом 11301 Лугини Контакти qr

Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [4]


Вибачте, але це жах!! Просто не адекватний персонал. Грублять всім!! І дітям і дорослим. Або хай вивчать правила етикету, або шукають собі іншу роботу. «Гавкати» будуть вдома…

Ответить  ·  1

Дуже жахливе ставлення до клієнтів. Працівники не коректно виражаються та можуть підвищувати тон. Я дуже обурена. Прошу прийняти міри. Бо терпіти таке ніхто не наважений, адже це їхня робота.

Ответить  ·  2

Дуже не задоволена обслуговуванням!!! Завжди грубі робітники , які хамлять і навіть якщо в них щось запитати, то просто можуть ігнорувати. Не хочеться навіть замовляти доставку Укр поштою, щоб не терпіти такого відношення!

Ответить  ·  3

Дуже шкода, що на нашій пошті працюють деякі люди, які не можуть собі ціну скласти! Не забувайте, що працюєте з людьми! Ставтесь до клієнтів з повагою! Думайте яким тоном говорите і підбирайте слова!!! Свій запальний характер залишайте вдома!!!

Ответить  ·  3

Дивіться також відділення Нової Пошти (Лугини)