вул. Грушевського, 20, Малин

Назва: Центральне відділення поштового зв’язку №1 м. Малин Центру поштового зв’язку №2 м. Коростень Житомирська дирекція Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта».

Індекс: 11601

Адреса: вул. Грушевського, 20

Населений пункт: Малин

Телефон: (04133) 5-3151

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:00 - 19:00
  • субота: 8:00 - 18:00

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [4]


Значить так, це блять не розумію яким треба бути або скільки розуму мати, уже 2 раз таке що я замовляю доставку на дім а курєр просто приніс і кинув куди попало, в моєму випадку просто положив на землю, неможна покликати когось чи маючи данні позвонити сказати, "вибачте але у вас відсутня поштова скринька чи можу я комусь передати?"? Що було такого тяжкого в цьому? В цілому посилку я знайшов, точніше мій пес мене випередив він її розірвав, можливо в цьому є вина і з моєї сторони що це мої проблеми але все ж, це не вперше коли поссилку я знахожу під ногами або десь на камінчику

Ответить  ·  2

Працівники жахливо відносяться до відвідувачів. Чорняву жіночку яка видає посилки,з завжди стильною зачіскою, пора навчити спілкуватися з людьми взагалі грубість, для неї норма. А ще то неї посилки губляться,то віддасть комусь іншому,то грошей нема здачі дати,то поспілкуватися по телефону треба ( сильно ж зайнята) і так весь час. За що її там тримають взагалі не зрозуміло.

Ответить  ·  5

Чи не пришла, то сказали берiть паспорт i приходьте, невже так складно просто сказати чи посилка пришла у вiддiлення по телефону??? I це не перший ращ такi ситуацii з цим вiддiленням, там навiть газету нормально виписати не можна, тому що чорнява жiночка яка седить на касi замiсть того щоб пояснити як правильно заповнити бланк, мiркуе про життя зi своею колегою. Людино добра де ти знаходишся на роботi чи в себе дома!

Ответить  ·  2

Це жах, працiвники не вiчливi, не можуть надати iнформацiю яка цiкавить. Зателефонували ми до вiддiлення, щоб запитати чи можуть сказати пришла посилка до вiддiлення

Ответить  ·  2

Дивіться також відділення Нової Пошти (Малин)