просп. Червоної Калини, 113, Львів

Назва: Відділення поштового зв'язку Львів 49 Поштамту-Центру поштового зв'язку №1 м.Львів Львівська дирекція Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта"

Індекс: 79049

Адреса: просп. Червоної Калини, 113

Населений пункт: Львів

Телефон: (032) 222-18-95

Час роботи:

  • понеділок-п'ятниця: 8:00 - 20:00
  • субота: 8:00 - 16:00

Увага! Радимо уточнити графік роботи відділення по телефону.


Написати відгук

Не публікується на сайті

Відгуки [5]

Ольга
25.10.2017 14:45

Жахливі працівники на відділенні включно з керівником, нічого не можливо дізнатися і зокрема отримати свої посилки!!!прийміть будь ласка міри.

Ответить  ·  0
Надія
22.08.2017 19:24

Хотіла забрати сьогодні рекомендований лист на відділенні. Спеціально для цього вийшла з дому раніше, щоб встигнути на роботу. На сайті і на табличці біля входу вказано, що відділення працює з 8. О пів на дев'яту під дверима стояло біля 15 людей. Під дверима, бо відділення досі було закрито. Я почекала біля 10 хвилин і зрозуміла, що навіть якщо його відкриють просто зараз - поки я стоятиму в черзі щоб забрати лист - на роботу не встигну. Вирішила забрати ввечір. Відпросилась спеціально з роботи на годину раніше, щоб потрапити на відділення перед 19, бо думала, що воно до 19 працює. О 18:55 відділення було наглухо зачинене, світло вимкнене, всередині нікого не було (я зазирнула у вікно). За хвилину звідти вийшла працівниця. Я попросила видати мені моє відправлення, бо я ще маю 5 хвилин часу. Вона сказала мені "Та ви шо? Ми взагалі-то до шостої працюємо. Приходьте завтра на пів дев'ятої" (цікаво чого б це, якщо відділення з восьмої).
Я їй повідомила, що сьогодні пів дев'ятої відділення було закрите, і завтра напевно буде так само. На це вона нічого не відповіла. Вияснити на місці хто з нас правий і відділення до 18 чи до 19 не вдалось, оскільки на табличці біля дверей друга цифра, яка позначає робочий день відірвана на половину.
Аж тут дивлюсь на сайті взагалі вказано понеділок-п'ятниця: 8:00 - 20:00. Тобто відділення не те що не до 18, як повідомила працівниця і навіть не до 19, а аж до 20:00. Тобто ще була година робочого часу, коли я могла б спокійно забрати своє відправлення. А тепер мушу йти завтра вранці ще раз і хто зна чи мені вдасться його забрати.
При тому що обслуговують повільно. Останнім часом не приймають платежі мотивуючи тим, що немає оператора, посилки шукають довго.
Вчора аналогічно втрапила на Нову пошту за 5 хвилин до закриття відділення - двері були відчинені, всі були на місцях, без проблем видали відправлення.

Прийміть будь-ласка міри, оновіть табличку з графіком роботи і проконтролюйте час роботи працівників.

Ответить  ·  3
Александра
04.05.2017 11:17

Хочу звернути увагу, що власні назви не перекладаються, а транслітеруються.
"просп. Красной Калины, 113, Львов" - для уникнення непорозумінь (а вони вже виникали, коли в Київ повернули посилку, бо у Львові немає проспекту "Красной калини") велике прохання в російській версії сайту змінити назву на коректну: просп. Червоной Калины 113.
Заздалегідь дякую.

Ответить  ·  2
руслана
21.10.2016 20:33

Сьогодні прийшла на пошту в відділення поштового зв'язку Львів 49 в 17.00 отримати свою посилку,відстоявши годину в черзі я так і не отримала іі,оскільки переді мною чоловік 8.Працівиця яка видавала посилки по декілька раз виходила шукати одній людині!!!!В кінцевому результаті настала 18.00 коли прийшла моя черга мені відмовили видати.оскільки закінчився робочий день.В заді мене ще було чоловік 10 всі розвернулись і пішли.Працівниця яка приймала в сусідньому віконці платежі відкрито хамила клієнтам,на зауваження що потрібно швидше працювати сказала:щоб ми ішли на нову пошту обслуговуватись там в черзі стояти не будемо,і що ім бракує людей,щоб ми ішли працювати і тоді черг не буде!!!На прохання покликати завідуючу вона сказала:що та робить інкасацію і відмовилась виходити!!! Вона годиу робила інкасацію,я такого хамства ще не бачила,щоб працівники огризались,черги за платіж комунальних і відправку-отримання посилок нереальні!!!!Відстояти годину і при тому тобі ще хамлять!!!!!!!

Ответить  ·  4
Анастасія
11.07.2016 23:32

На 49 відділені пошти мені приходять листи про отримання бандеролі і інколи посилки. так от моя посилка одного разу була відправлена не у мій поштовий ящик а на поверх вище. Добре що сусід був порядний і відав мені моє замовлення, де було срібне кольє, але ж не всі такі, і я могла втратити кольє через необачність поштарки, і сусіди часто жаліються що поштарка плутає квартири. Дуже прошу прийняти міри.

Ответить  ·  4